Журналіста прогнали з Кабміну через "неформальні" штани

Першою жертвою дрес-коду, затвердженого урядом для працівників cекретаріату Кабміну, став не чиновник, а журналіст.

У Кабінеті міністрів вже є перша жертва затвердженого 1 жовтня дрес-коду. Одразу після прийняття нових правил до будівлі уряду не пустили фотокореспондента одного з видань: він був одягнений "не за формою" - в штанях карго (з великими накладними кишенями).

"Журналісти відвідують будівлю уряду? Рекомендуємо їм дотримуватися ділового стилю", - заявив директор департаменту інформації і масових комунікацій секретаріату Кабміну Ігор Сторожук.

"За моїм особистим враженням, за кордоном журналісти знають, що в офіс треба прийти в брюках, при краватці, сорочці і піджаку. Якщо влітку ви приходили на засідання Кабінету міністрів, ви могли побачити щось схоже на пляж серед преси. Особисто мені здавалося це трохи занадто, все ж таки це урядове приміщення", - додав Сторожук.

Нагадаємо, в уряді днями ввели жорсткий дрес-код: працівники повинні вдягатися тільки в діловому стилі. Чоловікам належить мати мінімум по три костюми - "парадний", звичайний робочий і літній, причому приглушених кольорів з ледве помітним малюнком, і уникати туфель з великими блискучими пряжками.

Жінкам заборонили ходити в щільно облягаючих сукнях, прозорих блузах, трикотажних светрах, носити речі з яскравим малюнком і оголяти руки.

З повним текстом рекомендацій можна ознайомитися на сайті уряду.

Читайте також:

У Кабміні ввели дрес-код: костюми міняти щодня, декольте заборонено

У Києві розроблять кодекс для жінок

Азаров хоче, щоб чиновники пам'ятали про страх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: