Журналістам перекрили дорогу на засідання у справі Тимошенко

Доступ журналістів до зали Печерського районного суду Києва на засідання у кримінальній справі екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко 28 вересня обмежено.

Багато журналістів не змогли потрапити до зали Печерського суду, де розглядається справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

До зали суду допущені лише 40 представників ЗМІ.

"Кількість журналістів сьогодні буде обмежено через відсутність вільних місць. Учора в судовому залі було зареєстровано 80 працівників ЗМІ", - сказав представник судової міліції "Грифон", який на вході до Печерського райсуду реєструє журналістів, які бажають пройти до зали суду.

28 вересня в Печерському суді продовжився розгляд кримінальної справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Головуючий у газовій справі суддя Родіон Кірєєв зробив попередження екс-прем'єру за те, що вона відключила мікрофон, яким здійснюється аудіозапис процесу судового засідання.  Про це він сказав на засіданні. 

"Ви від'єднали прилад технічної фіксації від мікрофона, такі дії є неприпустимими", - сказав Кірєєв. 

Цей інцидент стався під час виступу в ході судових дебатів представника Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Вадима Куницького.  Секретар судового засідання підійшов до стола, за яким сидить підсудна і ввімкнув мікрофон. 

Напередодні в суді почалися судові дебати сторін. Першою виступала сторона державного обвинувачення. Прокурор у своєму виступі попросила суд призначити Тимошенко покарання у вигляді позбавлення волі на сім років без подальшого права займати державні посади протягом трьох років.

Читайте також:

"Недоучки та зомбі" витурили Кармазіна з суду над Тимошенко

Тимошенко та Кірєєв посперечалися через пульт від кондиціонера

Тимошенко потрапила в число найнебезпечніших злочинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: