Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти дізналися, як живуть переселенці із Донбасу на Західній Україні

Родина із Луганська залишила усе нажите вдома.

Родина Ігнатушкіних із Луганська півтора роки назад була змушена покинути щойно збудований комфортний маєток, закопати в городі українського прапора та податися на Західну Україну.

Саме таку ціну довелося заплатити подружжю за активну проукраїнську позицію, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Коли у Лаврів прибула чергова родина біженців зі Сходу, місцеві мешканці були переконані, що надовго вони не залишаться, оскільки вже з десяток сімей виїхали від них, так і не зумівши прилаштуватися до сільського життя.

Однак Ігнатушкіни не тільки залишилися, але й стали повноправними мешканцями села.

За словами господині, коли родина лише переїхала, то не мала достатньо необхідних речей. Однак це питання схвилювало місцевих, які одразу прийшли на допомогу.

"Ми приїхали, стали отут у хаті і все. І відкриваються двері, заходять люди, а у нас навіть вкритися не було чим. І вони заносять нам ковдри, їжу. І ми просто дивувалися", - пригадала Олена Ігнатушкіна.

Однак із часом вимушені переселенці призвичаїлися не тільки до вражаючих краєвидів західної частини країни та і гостинних людей, але й до сільської роботи - навчилися збирати гриби і рибалити, завели господарство.

Переселенцям вдалося налагодити настільки дружні стосунки із мешканцями села, що сільрада наділила Ігнатушкіних гектаром земельки, односельці уже пообіцяли гуртом допомогти звести їм власний дім.

ВідеоЯк живуть переселенці з Луганська на Західній Україні

Нагадаємо, що раніше переселенець з Донецька запустив в Одесі таксі для інвалідів на візках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції