Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти "ДжеДАІ" розповіли, як українці можуть вигідно придбати авто в Європі

Журналісти з'ясували усі нюанси подорожі за вживаною машиною до Європи.

Сьогодні, 21 вересня, в ефірі програми "ДжеДАІ" вийде перший сюжет із циклу, присвяченого темі придбання автомобілів у Європі.

Як відомо, на початку серпня набрав чинності закон про зниження акцизного збору на ввезення вживаних автомобілів із-за кордону, яким не більше п'яти років. Однак, чи дає цей закон "зелене світло" українцям на покупку омріяного автомобіля кращої якості, чи суттєвою є економія та на яких майданчиках треба шукати якісні авто, дізнавався журналіст програми Максим Хотіленко.

Знімальна група проекту "ДжеДАІ" вирушила до Німеччини, аби самостійно пройти всі етапи придбання автомобілю – від вибору до постановки на облік в Україні. Зокрема, журналісти дізнались, у яких країнах продаються більш якісні автомобілі, які документи необхідно оформити для проходження митниці і які податки та держмита треба оплатити.

Також "ДжеДАІ" підготували максимально повний перелік витрат на подорож за автівкою, а також рекомендації для телеглядачів про те, як значно зекономити на покупці.

Про всі переваги та недоліки, з якими можна зіткнутися у разі покупки машини, а також чи суттєвою є економія, дивіться сьогодні, 21 вересня, о 19:00 в програмі "ДжеДАІ" на телеканалі 2+2.

Залиште свій коментар

Вибір редакції