Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти навідалися на фабрику Roshen у Липецьку після появи "українських" цукерок у Криму

Підприємство дійсно зачинене, як і говорив раніше президент Петро Порошенко.

Липецька кондитерська фабрика дійсно не працює. Кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк побачив масштаби підприємств Порошенка в Липецькій області на власні очі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Два виробничих майданчики Roshen зачинені, там лише охорона та декілька прибиральників. Третій, що мав стати найпотужнішою кондитерською фабрикою в Росії - стоїть пусткою недобудований. Місцеві кажуть, що українськими цукерками не ласували вже давно.

ВідеоЛипецька фабрика не працює. ТСН перевірила масштабні підприємства у Росії

Кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк побачив масштаби підприємств Порошенка у Липецькій області на власні очі. Два виробничих майданчики Рошен зачинені, там лише охорона та декілька прибиральників. Третій, котрий мав стати найпотужнішою кондитерською фабрикою в РФ, пустує недобудований. Місцеві кажуть, українськими цукерками не ласували вже давно. 

Липецька фабрика не працює. ТСН перевірила масштабні підприємства у Росії

Як повідомлялося, глядачі ТСН передали солодощі з президентського комбінату в Липецьку. Ласощі вони купили 20 вересня 2018 року в Криму, хоча Порошенко офіційно заявив, що в Росії у нього не залишилося жодного бізнесу. У мережі супермаркетів, де придбали цукерки, запевняють, продукції Roshen давно не продають.

Також корпорація Roshen офіційно спростувала виробництво продукції в РФ та можливість її легального продажу в окупованому Криму. На думку українських кондитерів, на півострові можуть реалізовувати лише старі запаси – непридатний до споживання товар, термін вжитку якого минув.

Фотогалерея Активісти "Маршу за імпічмент" розтрощили вітрини магазину Roshen на Хрещатику (2 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції