Журналісти назвали закон про суспільну мораль сучасною інквізицією

Представників ЗМІ вийшли на протест під парламент проти закону про мораль.

9 листопада, біля будівлі Верховної Ради, відбувся мітинг представників ЗМІ, які вимагають заборони ухвалення законопроекту "Про захист суспільної моралі"

Зокрема, журналісти стверджують, відповідний закон зобов'язує інтернет-провайдерів обмежувати вільний доступ до веб-сайтів або їхніх частин, визначених Національною комісією з моралі як еротичні.

Журналісти тримають у руках плакати з написами "Захистимо мораль від аморальної влади", "Нацкомісія із захисту моралі - сучасна інквізиція", "Вільна преса - моральне суспільство", "Моральна комісія - прихована цензура!".

Учасники розташувалися з лівої сторони від будівлі парламенту за стрічкою, що обмежує площу Ради і яка натягнута на місці зламаного в ході попередніх акцій протесту паркані.

Мета акції, як її визначили організатори, - продемонструвати неприпустимість нав'язування владою українцям моралі, оскільки вона сама є порушником цих норм. Під час акції учасники зачитали приклади порушення загальноприйнятих норм моралі владою.

"Чи дійсно ви хочете, щоб ця влада встановлювала вам свою мораль? Адже їхня мораль - гола!" - підсумували організатори акції.

Нагадаємо, на думку членів Міжнародної федерації журналістів (яких у світі близько 600 тис. осіб),  законопроект "Про захист суспільної моралі" представляє серйозну загрозу для свободи преси.

Читайте також:

Депутати заради моралі обмежать доступ до медіа та інтернету

Правозахисники "роздягнуть" перед Радою владну мораль

"Репортери без кордонів" закликали Раду лишити порносайти в спокої

БЮТ розкритикував законопроект своїх колег про мораль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: