Журналісти перекрили трасу Київ-Чоп через свавілля податкової міліції

До такого радикального методу громадянського протесту, який вони називають "Акцією радикального протесту журналістів”, вони вдалися вимушено.

Трасу Київ-Чоп неподалік виїзду зі Львова перекрили журналісти та інші працівники всеукраїнської газети "Експрес", повідомив редактор цієї газети.

До такого радикального методу громадянського протесту, який вони називають "Акцією радикального протесту журналістів”, вони вдалися вимушено – як крайній захід.

12 квітня о 8 ранку у власній квартирі було затримано і доставлено на допит директора “Експресу” громадянина А.В., попри те, що він знаходився у квартирі на одинці з двома своїми дітьми – 5-місячним немовлям та шестирічною дитиною. Після цього міліціонери побили решту журналістів та редактора газети, які прийшли у слідчий відділ для з’ясування причин затримання директора. Окрім того, міліціонери розбили редакційну відеокамеру.

Водночас, пресс-служба МВС України повідомляє, що правоохоронці, які фігурують у даній справі, є працівниками податкової міліції Львівщини, яка не знаходиться у підпорядкуванні МВС України. Перевірка фактів, викладених у матеріалі, знаходиться на особливому контролі начальника ГУ МВС України у Львівській області.

Рух транспорту на трасі Київ-Чоп був повністю перекритий. Машини стоять у черзі у три ряди і простягнулася на кілька сотень метрів.

Як запевняють самі журналісти, правил вуличного руху вони не порушують – вони просто суцільним потоком постійно рухаються пішохідним переходом з одного боку траси на інший.

Журналісти вимагають негайно порушити кримінальну справу за статтею 171 Кримінального кодексу України за фактом умисного перешкоджання професійній діяльності журналістів та їх переслідування.

Вони також вимагають створити тимчасову парламентську слідчу комісію для проведення незалежного розслідування мотивів і причин умисного перешкоди професійній діяльності журналістів та їх переслідування, здійснюване службовою особою, або групою осіб за попередньою змовою.

  

Читайте також:

Київський чиновник вирвав у журналіста мікрофон і викинув у смітник

Корейська газета опублікувала цинічні карикатури на теракти в Москві

На Прикарпатті побили редактора райгазети: журналіст - у реанімації

 

ВідеоЖурналісти перекрили трасу Київ-Чоп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: