Журналісти перекрутили слова Кадирова про ліквідацію України

Агентство Reuters, яке брало сумнозвісне інтерв'ю в Кадирова, запевнило, що інші видання неправильно інтерпретували слова чеченського президента.

Цитати з інтерв'ю президента Чечні Рамзана Кадирова вирвані з контексту і не відповідають першоджерелу.

Про це йдеться в листі шеф-кореспондента агентства Reuters Майкла Стотта на ім'я Кадирова, повідомляє прес-служба президента Чечні.

"Московське представництво Reuters повідомляє про своє здивування тими коментарями, які з'явилися в Інтернеті 24 грудня після публікації інтерв'ю Кадирова зі Стоттом", - йдеться у листі.

"Перш за все, посилання на газету The Daily Telegraph як на джерело цього інтерв'ю не відповідає дійсності, тому що це видання просто передрукувало на своїх шпальтах наш матеріал", - підкреслює агентство.

"Це видання, до речі, вказало, що інтерв'ю було взято Майклом Стоттом в Гудермесі для агентства Reuters", - зазначається у листі.

"Крім того, висновки, які автори в Інтернеті роблять на підставі цитат, вирваних з контексту, не відповідають першоджерелу, тобто тому, що писало агентство Reuters , і говорив Кадиров", - підкреслило агентство.

Згідно з документом, представник Reuters зв'язався з керівництвом ряду російських інтернет-ресурсів, "які розповсюджували таку інформацію, і звернув увагу на неточності перекладу статті, які призвели до спотворення змісту".

"Сподіваємося, на ваше розуміння у зв'язку з ситуацією, що склалася, оскільки шкода була нанесена не тільки іміджу президента Чечні, але й репутації нашого агентства", - йдеться в листі Reuters на ім'я Кадирова

Раніше повідомлялося, що президент Чечні закликав Москву "не панькатися" з такими країнами, як Україна і Грузія, і "переходити в наступ". 

"Грузія, Південна Осетія, Україна - все це буде продовжуватися і продовжуватися. Це особиста хвороба Росії. Чому ми повинні завжди страждати, якщо ми можемо ліквідувати цю проблему? Ми велика країна, у нас є все: армія, технології. Нам необхідно переходити в наступ", - заявив президент Чечні.

У свою чергу глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що РФ не бачить загрози з боку України, проте висловив побажання, щоб політична кон'юнктура назавжди зникла з підходів українського керівництва до Росії. "Ми - сусідні країни, ми зацікавлені одна в одній, зацікавлені в тому, щоб дружити і жити спільно", - додав міністр.

Читайте також:

Росія відмежувалась від закликів Кадирова ліквідувати Україну

Огризко: президент Чечні має нести кримінальну відповідальність

СБУ радить не зважати на заклик Кадирова знищити Україну

Рамзан Кадиров закликав Росію знищити Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: