Журналісти показали, як волонтери доставляють українську та закордонну допомогу силовикам

Дата публікації
Перегляди
2519
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Журналісти показали, як волонтери доставляють українську та закордонну допомогу силовикам

Вантажі надходять із українських сіл, а також із Ірландії та Америки / Фото: Гроші

Волонтери прямували через "зелений коридор" із Дебальцевим. 

Поки українські військові чекають на летальну зброю із США, їм допомогу надсилають українські волонтери, а також діаспоряни із Америки та Ірландії.

Програма "Гроші" показала шлях волонтерів, які доставляють закордонну та вітчизняну допомогу українським силовикам.

Як йдеться в сюжеті, такі невеликі містечка як Бібрка і Славське, що на Львівщині, де проживає не більше 9 тисяч мешканців, двічі на місяць доставляють у зону АТО кілька бусів, заповнених речами та їжею.

А українці із Ірландії придбали для української армії джип із ірландськими номерами, який може стати приводом для російських ЗМІ говорити про ірландську армію в Україні.

Українська діаспора Чикаго зібрала вже десятки тисяч доларів, за які придбали тепловізори, біноклі, теплі речі та квадракоптери для української армії.

Увесь цей вантаж силовикам доправляють українські волонтери. Коли волонтери довезли допомогу до військових, силовики вивантажили все в танк, який відразу рушив на позицію, та сфотографувалися для своїх рідних та благодійників для підтвердження, що допомога дійшла за призначенням.

Цей вантаж для силовиків українські волонтери доправляли "зеленим коридором", який тимчасово утворили на шляху із Дебальцевого. Цим коридором мирне населення могло скористатися, аби виїхати на підконтрольну Україні територію або ж до Донецька. Журналісти "Грошей" зафіксували, цілий потік автобусів, які через "зелений коридор" вивозили із Дебальцевого мирних жителів на українську територію. Наступного дня ОБСЄ відзвітувала, що під час перемир'я з Дебальцевого на підконтрольну Україні територію виїхало 766 людей, і лише 40 виявили бажання сісти у автобус, що їде в Донецьк.

Нагадаємо, що теракт у Харкові могли спрямувати проти волонтерської організації

Хто насправді допомагає українським бійцям на Донбасі

Хто насправді допомагає українським бійцям на Донбасі

Наступна публікація