Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти програми "Люстратор 7.62" взяли під опіку звільнену з в'язниці дівчину-підлітка

Редакція проекту журналістських розслідувань телеканалу 2+2 взяла шефство над дівчиною-підлітком, яка нещодавно звільнилась з колонії.

Люстратор_2
Рішення про це було прийнято після знімань спецпроекту програми "Люстратор" про неповнолітніх в'язнів, автором якого стала журналіст Ірина Матвієнко. У фільмі Ірина розповіла, за які злочини найчастіше потрапляють за ґрати діти, в яких умовах відбувають свій термін та як змушені  пристосовуватись до дорослого життя після звільнення.

"Діти, які потрапили до колонії, вийшовши на волю, стикаються з купою бюрократичних перешкод та глобальною недовірою суспільства, які провокують  їх на скоєння нових злочинів. В результаті цієї нерівної боротьби, підлітки знову відправляються до в'язниці, так і не зумівши вистояти проти системи. 

Це глобальна проблема, яку не можна ігнорувати.  Тому, на прикладі окремої історії 19-річної Богуслави Мукухової  ми покажемо, що кожен з нас може допомогти підлітку повернутися до нормального життя", - розповідає Ірина Матвієнко, журналіст програми "Люстратор 7.62"

Богуслава Мукухова потрапила за ґрати у 15 років. Дівчині, яка звільнилась 25 березня, потрібно стати на облік, отримати документи, здати екстерном ЗНО та вступити до університету.

"Протягом шести місяців ми будемо піклуватися про дівчину. Допоможемо отримати необхідні документи, будемо супроводжувати  у всіх інстанціях, відновимо її у навчанні, допоможемо отримати кваліфіковану психологічну допомогу, щоб Богуслава якнайшвидше змогла соціалізуватися у житті на волі", - додає Ірина.

Також, знімальна група "Люстратора" планує зняти декілька фільмів про те, як Богуслава буде проходити цей шлях.

"Журналісти програми неодноразово допомагали колишнім в'язням, але ніколи не говорили про це публічно. Та настав час  показати "систему" зсередини.

Люстратор_3

Ми сподіваємось, що наша ініціатива допоможе не лише Богуславі, а й приверне увагу чиновників та громадськості до цієї проблеми", - прокоментував шеф-редактор програми журналістських розслідувань "Люстратор 7.62" Владислав Сидоренко.

Нагадуємо, що програма  "Люстратор 7.62" виходить в ефірі телеканалу 2+2 кожної середи о 19:20

Програма "Люстратор. Спецпроект" виходить кожної неділі о 14:00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції