Журналісти розблокували трасу Київ-Чоп

Журналісти газети "Експрес", котрі заблокували трасу Київ-Чоп через свавілля податкової міліції, розблокували дорогу після переговорів з головою УВС Львівщини.

Журналісти розблокували трасу Київ-Чоп після переговорів з головою УВС Львівщини Михайлом Цимбалюком.

За словами головного редактора всеукраїнської газети “Експрес” Починка, переговори були "доволі оптимістичними".

Цимбалюк запевнив, що вже порушено кримінальну справу за фактом перешкоджання діяльності журналістів і він особисто рекомендуватиме звільнити з лав міліції працівників, причетних до побиття журналістів.

За словами начальника УМВС області, він особисто доповів про обставини цієї справи міністрові внутрішніх справ Анатолію Могильову, який взяв справу на особистий контроль.

Відтак Цимбалюк запевнив, що вже сьогодні в оперативному режимі розгляне усі звернення та заяви журналістів “Експресу”, які місяцями залишалися без уваги попереднього керівництва УВС області і, відтак, попросив протестувальників розблокувати трасу.

Самі ж журналісти “Експресу” тим часом звернулися до низки народних депутатів Верховної ради з проханням захистити їх від переслідувань правоохоронців та сприяти порушенню кримінальної справи за статтею "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів" за документально доведеними фактами.Нагадаємо, 13 квітня журналісти всеукраїнської газети “Експрес” перекрили трасу Київ-Чоп неподалік в'їзду до Львова.Як запевняють учасники акції, яку вони самі називають "Акцією радикального протесту журнілістів”, вони вдалися до такого радикального методу громадянського протесту вимушено – як крайній захід.

12 квітня о 8 ранку було затримано у власній квартирі і доставлено на допит директора “Експресу” попри те, що він знаходився сам у квартирі з двома дітьми – 5-місячним немовлям та ще однією шестирічною дитиною.

Після цього міліціонери побили журналістів, в тому числі й головного редактора газети, які прийшли у слідчий відділ міліції, аби з'ясувати причину затримання. Міліціонери також розбили редакційну відеокамеру, повідомили журналісти.

Станом на 13.05 рух на трасі було перекрито повністю, на трасі у три ряди в черзі стояли машини і їх черга розтягнулась на кілька сотень метрів.Як запевняють самі журналісти, правил вуличного руху вони не порушили – вони просто постійно суцільним потоком рухалися пішохідним переходом з одного боку траси на інший. 

 

Читайте також:

Журналісти перекрили трасу Київ-Чоп через свавілля податкової міліції

Київський чиновник вирвав у журналіста мікрофон і викинув у смітник

На Прикарпатті побили редактора райгазети: журналіст - у реанімації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: