Журналісти розіграли "мерів" Криму, запропонувавши безвіз за українськими паспортами

Дата публікації
Перегляди
4454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Журналісти розіграли "мерів" Криму, запропонувавши безвіз за українськими паспортами

Фото: Гроші

Журналісти "Грошей" зателефонували російським поплічникам у Криму із пропозицією зробити українські паспорти для подорожей за кордон.

Для того, щоб отримати Шенген, який із літа для українців має бути скасований для українців, кримчанам із російським паспортом треба буде віддати не менше 700 доларів, причому таку ціну виставляють "чорні ділки". Окрім того і добиратися доведеться до Москви або ближніх російських міст, наприклад Краснодара. Вибратися же з півострову за кордон офіційно неможливо.

Тому журналісти "Грошей" вирішили дізнатися, як швидко поплічники російської влади готові знову "стати українцями" заради змоги їздити до Європи без віз (насправді візит до країн Європейського Союзу, Америки, Австралії для кримчан із російським документом закритий), а отже, зателефонували кільком так званим мерам кримських міст із незвичайною пропозицією.

Першими зателефонували так званому меру міста Судак, Сєрову Володимиру Миколайовичу.

"Володимире Миколайовичу, вітаю, Полонський Дмитро Анатолійович телефонує. Ви же чули новини від наших колишніх партнерів в Україні", — заявив журналіст, якого насправді звати Олександр Преподобний, на початку дзвінка.

"Ні, а що там?" — сказав Сєров.

"Паспорти у них прийнято, безвіз і біометрика зараз. Це інформація для внутрішнього користування. Ми для співробітників наших робимо біометричні паспорти українські, щоб можна було виїжджати за кордон", — уточнила людина з української сторони.

"Український?" — перепитав "мер" Судака.

"Звичайно. Інакше ми зараз не можемо вирішити питання", — відповів "пранкер".

На що кримський чиновник здивувався: "Дмитре Анатолійовичу, запитання: а навіщо нам український паспорт? Не можу зрозуміти зовсім".

Журналісти "Грошей" розіграли мерів Криму

Журналісти "Грошей" розіграли мерів Криму

"Як навіщо, ми ж в Європу хочемо. Правильно?" — сказав журналіст.

"Добре, що від нас потрібно?" — відповів "мер" Судака.

Після цього Сєров згодився надіслати "заявникам" список осіб, яких можуть делегувати в закордонні поїздки, а також їхню віхову історію та описи поїздок.

Після цього журналісти зателефонували так званій голові міста Алушта — Огневій Галині Івановні. Вона, своєю чергою, заявила, що зберегла український закордонний паспорт і погодилася надати список осіб, яких також "можна відправити" за кордон з "українськими паспортами".

Нагадаємо, Європейський парламент у четвер, 6 квітня, проголосував за надання безвізового режиму для України, тобто за скасування шенгенських віз.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація