Журналісти розшукали родичів Качинського в Одесі

В Одесі мешкають двоє троюрідних братів покійного президента Польщі Леха Качинського. Лише за тиждень до трагедії вони домовлялися про спільну поїздку на землю предків.

Польське консульство в Одесі
Польське консульство в Одесі завалене квітами
В Одесі мешкає українська рідня президента Польщі Леха Качинського, який загинув в авіакатастрофі під Смоленськом.

Останнього разу покійний Лех Качинський був в Одесі у 2007 році. Тоді він зустрічався з українським президентом. Але мало хто знає, що була і неофіційна програма візиту. Лех і Марія Качинські перед вильотом до Варшави завітали до двох троюрідних братів президента.

За словами кузена Леха Качинського Юрія Кузьміна, під час останньої зустрічі вони домовилися у травні цього року відвідати місто Ломжу, де народилися їх прадідусь та прабабуся. "В останній раз я з Лехом говорив на Великдень, ми планували нашу зустріч, щоб відвідати місця, звідки походять наші корені", - розповів Кузьмін.

Але страшна трагедія зруйнувала всі плани. Нині брати загиблого президента збираються до Варшави, щоби провести в останню путь свого відомого кузена.

В головному католицькому соборі Одеси щоранку та щовечора в міста моляться за упокій душ загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом. Єпископ Броніслав Бернадський, особисто знайомий із покійним президентом Польщі, розповів, що Качинський усі свої справи починав із відвідин храму.

Біля польського консульства в Одесі не згасають свічки, а в скорботній книзі вже бракує сторінок, на яких люди висловлюють свої співчуття рідним загиблих в авіакатастрофі.

Президент Польщі Лех Качинський разом з дружиною загинув в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня.

Урядовий польський літак Ту-154 розбився під час заходу на посадку на аеродромі Північний. В умовах сильного туману літак зачепив дерево і не дотягнув до злітно-посадочної смуги кілька сотень метрів.

Загинули всі 96 людей, які перебували на борту. Серед них 8 членів екіпажу і 88 членів польської урядової делегації, які прямували на заходи з нагоди 70-річчя катинської трагедії.

На похорон, як очікується, приїдуть глави багатьох держав. Зокрема, такий намір висловили президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, президент Грузії Михайло Саакашвілі і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Читайте також:

Качинських поховають в усипальниці польських монархів

Путін і Саакашвілі зустрінуться над труною Качинського

Двигуни літака президента Польщі були справними до моменту зіткнення із землею

ВідеоРодичі Качинського мешкають в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: