Журналісти розшукали родичів Качинського в Одесі

В Одесі мешкають двоє троюрідних братів покійного президента Польщі Леха Качинського. Лише за тиждень до трагедії вони домовлялися про спільну поїздку на землю предків.

Польське консульство в Одесі
Польське консульство в Одесі завалене квітами
В Одесі мешкає українська рідня президента Польщі Леха Качинського, який загинув в авіакатастрофі під Смоленськом.

Останнього разу покійний Лех Качинський був в Одесі у 2007 році. Тоді він зустрічався з українським президентом. Але мало хто знає, що була і неофіційна програма візиту. Лех і Марія Качинські перед вильотом до Варшави завітали до двох троюрідних братів президента.

За словами кузена Леха Качинського Юрія Кузьміна, під час останньої зустрічі вони домовилися у травні цього року відвідати місто Ломжу, де народилися їх прадідусь та прабабуся. "В останній раз я з Лехом говорив на Великдень, ми планували нашу зустріч, щоб відвідати місця, звідки походять наші корені", - розповів Кузьмін.

Але страшна трагедія зруйнувала всі плани. Нині брати загиблого президента збираються до Варшави, щоби провести в останню путь свого відомого кузена.

В головному католицькому соборі Одеси щоранку та щовечора в міста моляться за упокій душ загиблих в авіакатастрофі під Смоленськом. Єпископ Броніслав Бернадський, особисто знайомий із покійним президентом Польщі, розповів, що Качинський усі свої справи починав із відвідин храму.

Біля польського консульства в Одесі не згасають свічки, а в скорботній книзі вже бракує сторінок, на яких люди висловлюють свої співчуття рідним загиблих в авіакатастрофі.

Президент Польщі Лех Качинський разом з дружиною загинув в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня.

Урядовий польський літак Ту-154 розбився під час заходу на посадку на аеродромі Північний. В умовах сильного туману літак зачепив дерево і не дотягнув до злітно-посадочної смуги кілька сотень метрів.

Загинули всі 96 людей, які перебували на борту. Серед них 8 членів екіпажу і 88 членів польської урядової делегації, які прямували на заходи з нагоди 70-річчя катинської трагедії.

На похорон, як очікується, приїдуть глави багатьох держав. Зокрема, такий намір висловили президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, президент Грузії Михайло Саакашвілі і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Читайте також:

Качинських поховають в усипальниці польських монархів

Путін і Саакашвілі зустрінуться над труною Качинського

Двигуни літака президента Польщі були справними до моменту зіткнення із землею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: