Журналісти склали фоторобот чоловіка, який облив сірчаною кислотою активістку Гандзюк

За інформацію, що допоможе знайти нападника обіцяють сто тисяч гривень.

Журналісти разом з юристами та херсонськими активістами склали фоторобот нападника, який облив сірчаною кислотою радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Фоторобот опублікував журналіст Сергій Нікітенко у Facebook.

"Не секрет, що ми, журналісти, активісти, юристи, ведемо власне розслідування у справі нападу на Катерину Гандзюк. Зараз ми збираємо, аналізуємо, вивчаємо та фільтруємо всю наявну інформацію", - зазначив Нікітенко.

Фоторобот нападника на Гандзюк
Facebook\Сергій Нікітенко

За його словами, нападник був у четвертому Таврійському мікрорайоні, та, ймовірно, був у міській раді та біля її будівлі. Також журналісти не виключають, що цей чоловік може бути мешканцем будь-якого іншого українського міста.

Зазначається, що друзі Гандзюк готові виплатити винагороду в 100 тисяч гривень за інформацію, яка допоможе знайти нападника.

Не секрет, що ми, журналісти, активісти, юристи, ведемо власне розслідування у справі нападу на Катерину Гандзюк. Зараз...

Опубліковано Сергієм Нікітенком Четвер, 2 серпня 2018 р.

Нагадаємо, зранку 31 липня в Херсоні напали на місцеву активістку Катерину Гандзюк - чоловік чекав біля під'їзду і хлюпнув на дівчину невідомою рідиною, схожою на кислоту. Жінка отримала опіки 30% тіла. Поліція опублікувала відео з підозрюваним у нападі. Справу кваліфікували як "замах на вбивство".

Згодом прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган заявила, що Луценко особисто контролюватиме справу щодо нападу на активістку в Херсоні

ВідеоУ Херсоні розшукують невідомого, який вихлюпнув кислоту на активістку Катерину Гандзюк

Опіки третини тіла, ушкоджені рука, око та шия - напад стався біля під'їзду жінки. Вони працює у виконкомі міськради, протистояла проросійським організаціям у регіоні й робила передачі-розслідування про розкрадання бюджетних коштів. Камери спостереження зафіксували нападника. Він - у кашкеті, вік - 20-25 років. Яка саме речовина спричинила опіки - з'ясовують лікарі. 

У Херсоні розшукують невідомого, який вихлюпнув кислоту на активістку Катерину Гандзюк