Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти та ветеран АТО встряли в бійку зі стріляниною в Обухові

У містечку під Києвом тепер розбираються в тому, хто спричинив конфлікт.

Бійка зі стріляниною сталася в Обухові під Києвом. Там невідомі чоловіки кинулися з кулаками на активістів та  журналістів "5 каналу", а розбороняти всіх узявся учасник АТО, який вистрелив з іменної зброї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Конфлікт стався близько 13:00 дня зі штовханини, котра переросла в бійку, а згодом почалася стрілянина спочатку з пістолета, а потім і з автомата Калашникова. Причиною стали автобусні перевезення, про котрі приїхали знімати сюжет журналісти. Кореспонденти телеканалу запевняють, що навіть не встигли стати до роботи, як на них скоїли напад.

ВідеоВ Обухові невідомі напали на активістів та журналістів "5 каналу"

Розбороняти взявся учасник АТО, який вистрелив з іменної зброї - його якраз і затримали поліцейські. Самі нападники дають покази, як свідки. Журналіст Наталя переконує - вони разом з активістами приїхали перевірити, чи справді місцеві маршрутники відмовляють возити безкоштовно бійців АТО до Києва. Але їх уже чекали невідомі.

В Обухові невідомі напали на активістів та журналістів "5 каналу"

Метою знімальної групи була перевірка скарги ветеранів АТО, які нарікають на водіїв маршруток, котрі відмовляються безкоштовно возити бійців до Києва. Перевізники твердять, що нічого подібного не відбувається, а насправді тему з нібито утиском ветеранів намагається використати інша столична фірма для того, аби захопити собі вже існуючі маршрути. "Тут планомірно цькування йде. Зараз вони з’їли Ржищів – там перевізники були місцеві, вже ніхто не возить", - кажуть водії.

Постраждалі журналісти дивуються, що їхні кривдники теж у поліції, але в якості свідків, а не підозрюваних. А самим кореспондентам доводиться переконувати слідчих у тому, що це не вони, а їх побили. Керівництво місцевої поліції від коментарів утримується. Наразі відомо, що в центрі Обухова не знайшлося нікого, хто б спробував захистити журналістів, крім одного учасника АТО, котрий із нагородної зброї вистрілив у повітря, щоб усіх заспокоїти – його якраз поліцейські затримали зі стріляниною з автомата. Саме цьому хлопцеві тепер загроджує реальне покарання.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції