Журналісти ТСН зафільмували звільнення полонених на окупованій частині Донбасу

Дата публікації
Журналісти ТСН зафільмували звільнення полонених на окупованій частині Донбасу

Журналісти ТСН стали свідками звільнення з полону військових

Знімальна група 1+1 вирушила на обмін полоненими разом із бійцями 93-ої бригади.

Свідками звільнення з полону чотирьох українських воїнів стали журналісти каналу 1+1. Обмін бранцями відбувся на підконтрольній бойовикам території поблизу Донецька, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дорога української колони пролягала фактично по лінії фронту. Знелюдніли села та побита війною Авдіївка – межа, за якою вже непідконтрольні українським військовим землі Донеччини.

Місцеві хлопчаки Давид і Дмитро туляться до бійців на крайньому блокпості, бо ті діляться харчами з цивільними. Цього разу місцевим подарували шоколадки, шкарпетки та свічки.

"Це Нацгвардія. Добрі, що ще сказати. Хороші люди захищають нас", - кажуть хлопці.

Після кількох зупинок для розвідки дороги та певності, що попереду немає засідки, колона дістається обумовленого місця. Воно вже на підконтрольній бандам "ДНР" території.

Ніхто не знає, як поведе себе ворог. Військовим залишається сподіватися на попередні домовленості. Міст на якому має усе відбутися - з усіх сторін під прицілом. Українців зустрічає ворожий батальйон "Восток".

Що відчувають у такі моменти, дивлячись одне одному в очі, дві ворожі сторони – важко сказати. Однак помітно, що усі намагаються бути максимально обережними. Провокацій не хочуть ані ті, ані інші.

Ще чотирьох українських бійців звільнили з полону

Ще чотирьох українських бійців звільнили з полону

Першим звільняють одного з українців. Через обморожені ноги йому важко ходити. Далі – на волю виходить ворожий затриманий. Через отримане поранення ним опікувались українські медики. На ноги поставили.

Після цього ворожа сторона передає ще трьох українських полонених. Це Андріан Волгін, Денис Стаценко та Єгор Борисов. Обмін за принципом "всіх на всіх" завершено. Сторони повертаються кожна своєю дорогою.

Звільненим хлопцям важко говорити. У підвалах Донецька вони провели від 20 до 50 діб кожен. Кажуть, спершу їх сильно били. Але добре те, що добре закінчується.

Хлопці будуть вдома з дня на день. Медики кажуть, що чоловікові з обмороженими ногами зможуть допомогти і той невдовзі ходитиме. Це – добра новина, яку він просить передати дружині на Рівненщину.

Як уже повідомлялося, з підвалів Донецька звільнили чотирьох полонених українських бійців.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Наступна публікація