Журналісти ТСН записали відео мовою жестів на підтримку збірної України на Дефлімпіаді-2017

Жестової мови журналістів навчали професійні перекладачі Тетяна Радченко та Людмила Руденко, які щодня супроводжують сурдоперекладом основні випуски ТСН на сайті ТСН.ua.

Журналісти Телевізійної служби новин каналу "1+1" напередодні відкриття міжнародних змагань для людей, що не чують - Дефлімпійських ігор - зняли зворушливе відео мовою жестів на підтримку української збірної.

"Сухого поля, легкої води, влучних кидків, стрімких забігів, чесних суддів, вдалих стартів та переможних фінішів! Віримо у перемогу України! Ми вболіваємо за вас!", - звернулися до спортсменів журналісти ТСН.

Жестової мови журналістів навчали професійні перекладачі Тетяна Радченко та Людмила Руденко, які щодня супроводжують сурдоперекладом основні випуски ТСН на сайті ТСН.ua

ТСН закликає українців також долучитися до підтримки національної збірної, записавши відео із фразою мовою жестів "Ми вболіваємо за вас". Долучайтесь до флешмобу та публікуйте у соціальних мережах власні звернення із хештегами #МиВболіваємоЗаВас та #дефлімпіада2017.

Зазначимо, 23-ті Дефлімпійські ігри відбуватимуться у турецькому місті Самсун від 18 до 30 липня. У змаганнях візьмуть участь майже 5 тисяч спортсменів, які не чують, та спортсменів із вадами слуху зі 109 країн світу. Національна дефлімпійська збірна команда України (разом із тренерським складом та штабом) вперше за дефлімпійську історію України буде найбільшою - 290 осіб. Спортсмени-дефлімпійці України вперше братимуть участь у 15 видах спорту.

Залиште свій коментар