Журналісти збираються пікетувати резиденцію Януковича

6 червня українські журналісти все таки мають намір приїхати до закритої резиденції президента Віктора Януковича "Межигір'я".

У понеділок, 6 червня, у День свого професійного свята, українські журналісти вимагатимуть виконання обіцянки президента Віктора Януковича продемонструвати свою резиденцію "Межигір'я".

Рух "Стоп Цензурі!" закликав представників ЗМІ приїхати до "Межигір'я", щоб "проконтролювати виконання рішення суду".

Рішення Київського окружного адміністративного суду від 4 червня стосовно заборони проведення мирних зборів біля резиденції президента "Стоп Цензурі!" назвав "абсурдним і неправовим".

"Право на мирні збори гарантовано Конституцією України, і не може обмежуватися. Заборона мирного зібрання журналістів під прикриттям захисту права президента на відпочинок в позаробочий час є комічним та позбавленим здорового глузду", - вважають журналісти.

"Ми змушені відмовитися від організації мирних зборів. І водночас закликаємо наших колег – представників українських медіа – 6 червня о 8:00 прийти та проконтролювати виконання рішення суду на місці", - йдеться в заяві.

"Стоп Цензурі!" нагадав, що згідно з новою редакцією закону "Про інформацію", гарантії для роботи журналістів поширюється на будь-кого, хто може документально підтвердити цей фах.

Нагадаємо, раніше журналісти заявляли про намір провести мирну акцію в селі Нові Петрівці біля в'їзду в президентську резиденцію "Межигір'я", щоб домогтися прозорості проживання президента в резиденції, з приводу якої була здійснена низка журналістських розслідувань.

Читайте також:

Янукович у "Межигір'ї" обзавівся голуб'ятнями і водоспадами

Резиденцію Януковича тепер можна побачити із космосу. ФОТО

Янукович не збирається пускати журналістів у Межигір'я

Набув чинності закон про доступ до публічної інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: