Журналістів ТСН захопили у полон в підпільному залі гральних автоматів

Журналіста та оператора ТСН утримували у незаконному залі гральних автоматів після того, як вони відмовилися від хабара.

Олексій Кутєпов
Facebook
Олексій Кутєпов
Знімальну групу ТСН, кореспондента Олексія Кутєпова та оператора Костянтина Голубчика, взяли в "полон" у підпільному залі гральних автоматів на вулиці Бориса Гмирі у Києві.

Про це ТСН.uа повідомив з місця події сам Олексій Кутєпов. Він уточнив, що подія відбулася в гральному закладі "Point" у столичному мікрорайоні Осокорки за адресою Бориса Гмирі, 1.

"Виконуючи редакційне завдання, ми приїхали до грального закладу під назвою "Point". Після того, як факт (наявності грального бізнесу - ред.) був підтверджений і зафіксований на відеокамери, співробітники закладу почали просити вийти, залишити приміщення та вимкнули електроенергію", - розповів журналіст.

Він також уточнив, що в залі закладу було близько 40 гральних автоматів, що, як потім встановили правоохоронці, були встановлені незаконно. Крім того, співробітник закладу почав пропонувати журналістам (знімальній групі ТСН та журналісту сайту "Обозреватель" Анатолію Шарію, який був там) хабар.

"Коли всі гравці вийшли із залу, співробітник, який назвався Дмитром, почав викликати на розмову. Почав пропонувати хабар і запитував, скільки треба нам, щоб ми пішли працювати в інший (заклад - ред.)", - розповів Кутєпов.

Журналісти від хабара відмовилися та нагадали, що за його дачу передбачається кримінальна відповідальність. У відповідь Дмитро почав погрожувати, заявивши, що якщо інформація про хабар десь випливе, "різне може статися".

Після того, як співробітник закладу знову спитав щодо хабара та отримав відмову, він залишив приміщення й замкнув у ньому журналістів. До цього вони вже викликали міліцію. Після того, як чоловік пішов, правоохоронці були викликані повторно.

"Коли співробітники міліції прибули на місце, за дуже дивних обставин відчинилися двері", - розповів кореспондент ТСН, уточнивши, що не зрозумів, хто їх відчинив.

На місце події прибули керівництво міліції Києва, співробітники прокуратури. Вже порушено справу за фактом організації забороненого грального бізнесу, вирішується питання щодо порушення статті за фактом перешкоджання журналістській діяльності.

Читайте також:

В Україні заборонили гральний бізнес

В Україні заборонили азартні ігри

Податківці Криму вилучили грального обладнання на 11 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: