Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналістка, до телефону якої отримала доступ ГПУ, відмовилася говорити з Луценком на закритій зустрічі

Його закликають розповісти деталі у прямому ефірі.

Журналістка проекту "Схеми" Наталія Седлецька відмовилася говорити з генеральним прокурором Юрієм Луценком щодо надання доступу до даних її телефону.

Про це вона написала на сторінці у Facebook.

Вона заявила, що Луценко відмовився говорити про дозвіл на доступ до телефону Седлецької протягом 17 місяців у прямому ефірі "Радіо Свобода", відповідаючи на запитання редакції. Прес-секретар керівника ГПУ написала, що йому більше підходить кулуарний формат за зачиненими дверима. 

"Це - не особисте питання Наталки Седлецької, тому ніяких закритих зустрічей бути не повинно. Це - питання того, які методи використовує слідство у резонансній справі, про те, яка доказова база зібрана у цій справі. І про те, які методи силовики застосовують проти незалежних журналістів", - написала Седлецька.

Юрій Луценко ВІДМОВИВСЯ від прямого ефіру Радіо Свобода і не захотів публічно відповідати на питання стосовно доступу...

Опубліковано Natalie Sedletska Середа, 5 вересня 2018 р.

Вона додала, що бажання Луценка обговорювати такі питання непублічно викликає занепокоєння і підозри. Тому пропозиція прийти на ефір і відповісти на низку запитань лишається відкритою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд надав ГПУ право отримати дані про телефонні розмови, СМС-повідомлення та місце розташування журналістки Наталії Седлецької від липня 2016 до листопада 2017 року. Седлецька та низка інших журналістів є свідками у справі про можливе розголошення державної таємниці та даних досудового розслідування очільником НАБУ Артемом Ситником.

Залиште свій коментар

Вибір редакції