Журналістка Тетяна Чорновол дала перше інтерв'ю після страшного побиття на Бориспільській трасі

Зараз одна з головних євроактивісток почувається більш-менш нормально.

2 тижні після нападу відома журналістка і активістка Тетяна Чорновол не розмовляла з пресою, проте вона погодилася зустрітися з журналістами ТСН  і розказати, що ж сталося тієї злощасної ночі, коли її побили, йдеться в сюжеті ТСН.19-30

На 13-ий  день після побиття, Тетяна Чорновол все ще перебуває в лікарні. Майже увесь час спить.  Лікарі називають її стан задовільним. Але кажуть, на відновлення потрібні ще 2 місяці.

"Я почуваюся більш-менш. Не можу сидіти за комп'ютером, як починаю читати текст – в мене починає запаморочення. В мене знову-таки якась проблема емоційна. Дуже швидко збуджуюсь", - розповіла Чорновол. 

У  ніч на 25 грудня Тетяна їхала з Майдану додому, щоб наступного дня побачити виступ сина у дитсадку. Каже, коли на Бориспільській трасі помітила, що за нею стежать, одразу подумала про арешт. Коли ж машину почали таранити – зрозуміла – це - цілеспрямоване переслідування. На записі з відеореєстратора не чутно жодного слова від Тетяни. Вона визнає, що справді мовчала.

"Я була сконцентрована, я  намагалася вижити, бо зрозуміла – що події розгортаються таким чином, що, очевидно, це замовлення мене", - згадала постраждала журналістка.

Головною її метою у ті секунди, каже Тетяна, було дістатися будь-якого людного місця. Тікати з машини вона почала, зрозумівши, що ударів авто таки не витримало. Коли Чорновол наздогнали - били професійно - прицільно по голові, причому намагались точно по скронях.

"Я пам'ятаю, як у мене просідає ніс, я пам'ятаю, як він просто знищується. Я не можу зрозуміти, чому я стояла з опущеними руками і мене весь цей час били по обличчю", - зізналася жінка.

ВідеоТетяна Чорновол розповіла подробиці побиття

Тетяна переконує – нападники були певні, що вона мертва, тому й покинули її лежати на узбіччі.

"В моїх легенях було багато крові. А це означає,що я  не дихала певний час. Деякий час на холодній температурі і я могла не піднятися", - поділилася Тетяна.

Нагадаємо, 25 грудня журналістку Чорновол жорстоко побили чоловіки на Бориспільській трасі неподалік від Києва.
Журналіст ТСН, Юлія Панкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: