Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналістка і оператори ТСН отримали від Порошенка орден "За заслуги" ІІІ ступеня

Президент зазначив, що журналістика в Україні насправді стала четвертою владою.

Журналістка ТСН Наталя Нагорна та оператори Михайло Путята і Сергій Кисельов отримали від президента України Петра Порошенка орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

Про це повідомляє Адміністрація президента України.

Вони були серед журналістів, з якими зустрівся президент, щоб привітати із професійним святом. Глава української держави вручив нагороди представникам ЗМІ за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, багаторічну сумлінну працю і високу професійну майстерність.

За словами Порошенка, журналістика в Україні насправді стала четвертою владою, а серед заслуг журналістів – ініціатива із повернення української мови в український медіа-простір.

Нагорна, Путята, Кисельов з Порошенком
Сайт президента України
Сергій Кисельов, Михайло Путята і Наталія Нагорна з президентом

Також президент подякував представникам ЗМІ, які "пліч-о-пліч з українськими воїнами дуже ефективно ведуть війну із захисту українського інформаційного суверенітету, територіальної цілісності і правди, та справжньої української незалежності". Зокрема, він відзначив воєнних журналістів, які пишуть репортажі про ситуацію на фронті.

У свою чергу, Наталія Нагорна зазначила, що за її нагородою стоїть значна робота всієї редакції, а ще більше велика кількість загиблих людей і сльози їхніх близьких.

"Хочу вам побажати стати президентом незалежної України, який закінчить війну. Моя мрія зняти сюжет про перемогу найближчим часом", - додала вона.

Нагадаємо, 19 травня відбулось урочисте нагородження переможців VIIІ конкурсу професійної журналістики "Честь професії". Цього року на конкурс було подано 482 журналістські матеріали. Зокрема, до номінації "Краще журналістське розслідування" було подано понад 60 робіт, а до п'ятірки найкращих увійшли дві роботи журналістів каналу "2+2" - розслідування Володимира Тимофійчука "Винний без вини?! Як судять неповнолітніх" ("Люстратор") та "Як в Україні організована контрабанда сигарет?" автора Євгена Плінського ("Секретні матеріали"). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції