Жванія: через своє отруєння Ющенко оголосить війну Росії

Давид Жванія фактично звинуватив президента у підкупі лікарів, які заявили про його отруєння діоксином у 2004 році.

Народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Давид Жванія вважає, що лікарі Микола Корпан і Жак Сора, які заявили про отруєння Віктора Ющенка діоксином, одержали від цього вигоду.

"Скільки людей погодиться брати участь у чомусь, щоб одержати свою вигоду? Є лікарі, а є лікарчишки, і я упевнений, що в будь-яких країнах можна знайти таких Сора. Чи можна зацікавити лікаря? Питання в ціні. Наприклад, відкриття дерматологічної клініки в Європі коштує 50 тисяч доларів", - заявив політик.

Він також відзначив роль дружини президента Катерини Ющенко у справі про отруєння нинішнього глави держави. "Над справою працює ручна команда Катерини Ющенко під керівництвом слідчого Галини Климович. Генпрокуратурі дали установку: отруєння – доведено. Задача слідства – розібратися, як це було зроблено", - впевнений Жванія.

"Три фактори задекларовані: Ющенка отруїли діоксином, це було на дачі Сацюка і справа рук спецслужб Росії. От у цих трьох соснах і працювало слідство, а докази знаходяться в ручному управлінні Катерини Михайлівни", - звернув він увагу.

Відповідаючи на запитання про докази отруєння, депутат наголосив: "Хто обирав лікарів Корпана і Сора? Хто спілкувався з доктором Сора й іншими фахівцями? Хто пересилав зразки крові в різні лабораторії і робив заяви за підсумками аналізів?"

Жванія також обурився заявами Ющенка про те, що Росія приховує його отруйників. "За п'ять років ця справа вже торкнулася половини країни – і ми ворогуємо з Росією, тому що, мовляв, вони приховують отруйників Ющенка і лабораторію. Наступний крок після таких заяв – оголошення війни", - впевнений політик.

"Я і раніше казав, що обвинувачення на адресу Росії – це перебір. Якщо Росія кого труїть – той не виживає, і якби Москва хотіла когось знищити, то Саакашвілі б давно в діоксионових ваннах купався", - додав він.

Нещодавно, ґрунтуючись саме на свідченнях Жванії, слідчий Генпрокуратури Лариса Чередниченко заявила, що зразки крові Ющенка були вилучені, відвезені в США, збагачені діоксином і далі відвезені в австрійську клініку.

Нагадаємо, про те, що за отруєнням Ющенка стоїть російська влада, з посиланням на власні джерела написала британська газета "The Times". Співрозмовник видання відзначив, що навряд чи хтось із замовників отруєння колись постане перед судом.

Раніше сам Ющенко заявляв, що справу про його отруєння вже розкрито. Втім, генеральний прокурор Олександр Медведько спростував цю інформацію, відзначивши, що поки не знає, чи буде розкрито справу до президентських виборів.

Тодішнього кандидата у президенти Ющенка було отруєно діоксином восени 2004 року.

Читайте також:

The Times: за отруєнням Ющенка стоїть влада Росії

В ГПУ заявили про фальсифікацію отруєння Ющенка

Ющенко ухиляється від допитів у справі про своє отруєння

Генпрокурор не повірив Ющенку, що справу про його отруєння розкрито

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: