Жванія мітить у віце-прем'єри

Жванії було б цікаво попрацювати на посаді віце-прем'єра з питань реформ після виборів і він не заперечує проти прем'єрства Юлії Тимошенко.

Один із лідерів "Народної самооборони" Давид Жванія може претендувати на посаду віце-прем'єра з питань реформ після виборів.

"Це мені було б цікаво", - заявив Жванія в ефірі радіо "Свобода" у суботу ввечері, відповідаючи на питання ведучого.

"Мені найбільше підходить позиція так званих реформ, тому що я дуже глибоко вивчав питання реформування устрою всієї державної структури", - зазначив Жванія.

Він також вважає, що лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко міг би погодитися знову на посаду міністра внутрішніх справ, але тільки з умовою, що воно буде реформоване.

На питання, чи погодився б Луценко в такому разі, Жванія відповів: "Звичайно. Тому що МВС – це головне міністерство в Європі, тому що воно об’єднує всю політичну функцію і внутрішню політику країни".

Жванія також зазначив, що не проти кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра, якщо в руках прем’єра не буде узурпації влади.

"Я не проти жодної з кандидатур насправді, якщо функції будуть правильно побудовані. Я, перш за все, проти узурпації влади ким-небудь, якоюсь із гілок влади", - пояснив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: