Жванія наполегливо прагне зайняти місце комуністів у коаліції

У Жванії зазначили, що поведінку КПУ можна охарактеризувати прислів'ям: "Хочеться і рибку з'їсти, і кісточкою не вдавитися".

Компартія має оголосити про свій вихід з коаліції. Про це йдеться в заяві прес-служби депутатської групи Давида Жванії "Право вибору", яка заявила про намір увійти в коаліцію.

"Висловлювання лідера Компартії, яка входить до складу діючої парламентської коаліції, свідчать про одне: КПУ - політичний хамелеон", - зазначили депутати.

У Жванії заявили, що представники депутатської групи неодноразово наголошували, що "червоні" у Верховній Раді гальмують будь-які структурні реформи, які сьогодні так необхідні країні.

"Якщо комуністи заявляють, що вони незгодні з рішеннями влади, з конкретними діями прем'єра Азарова та президента Януковича, то мають нарешті зняти маски і чесно оголосити про свій вихід з парламентської більшості, а не вдаватися до дешевих трюків і банального шантажу", - наголосили у депутатській групі.

Прес-служба зазначила, що поведінку КПУ можна охарактеризувати прислів'ям: "Хочеться і рибку з'їсти, і кісточкою не вдавитися".

Раніше Симоненко заявив, що Компартія є справжньою політичною опозицією і розкритикував рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ.

Нагадаємо, комуністи входять до парламентської більшості разом із Партією регіонів і Блоком Литвина. Раніше представники КПУ неодноразово критикували колег по коаліції, особливо в цьому відзначився Леонід Грач.

Разом із тим, представники КПРУ не мають наміру залишати чинну парламентську коаліцію.

Читайте також:

Симоненко назвав методи Азарова "тупими"

Комуністи оголосили себе опозицією

Азаров влаштував сина Симоненка на престижну посаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: