Жванія очолив депутатське об’єднання колишніх опозиціонерів

Депутатська група "Право вибору" нараховує вже 14 народних депутатів, які написали індивідуальні заяви про входження до коаліції.

Координатором групи "Право вибору", яка складається з колишніх опозиціонерів, що приєдналися до коаліції, обрано народного депутата Давида Жванію, а секретарем - Олега Новікова.

Як повідомила прес-служба Жванії, відповідне рішення було ухвалене на засіданні групи 30 червня. Крім того, на засіданні був ухвалений регламент роботи депутатської групи.

За словами Жванії, група сьогодні вперше зібралася офіційно. "Серед основних питань, що порушувалися під час засідання, були плани щодо подальшої парламентської діяльності та основних пріорітетів роботи групи", - додав парламентарій.

Жванія також повідомив, що на сьогодні група "Право вибору" нараховує вже 14 народних депутатів.

Нагадаємо, 23 червня було оголошено про створення у Верховній раді групи "Право вибору". Серед, тих хто увійшов у групу, є народні депутати від НУ-НС Олександр Бобильов, Валерій Борисов, Сергій Василенко, Давид Жванія, Катерина Лук’янова, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Олександр Омельченко, Іван Плющ, Сергій Харовський, Віктор Шемчук та інші. Усі ці депутати є членами фракції НУ-НС, але частина з них увійшла до коаліції.

Основною метою новоствореної групи було проголошено нівелювання ролі Компартії в коаліції.

Читайте також:

Жванія створив у Верховній раді власну депутатську групу

Жванія: Луценку всюди ввижаються валізи з грошима

Депутатську групу Луценка в Раді буде ліквідовано

Москаль назвав нунсівців, які приєднаються до коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: