Жванія викликає Ющенка в суд

Колишній "любий друг" Ющенка хоче знати, хто розповів заступнику Балоги Ігорю Пукшину про те, що нібито Жванія причетний до отруєння президента.

Захист депутата Давида Жванії наполягатиме на виклику до суду слідчого Генпрокуратури, який веде справу про отруєння Віктора Ющенка, та самого президента.

Вони мають підтвердити або спростувати інформацію про те, що заступник глави Секретаріату президента Ігор Пукшин дізнався про причетність Жванії до отруєння Ющенка саме від них, як це стверджував захисник Пукшина.

Про це повідомив представник Жванії у Печерському райсуді Києва Геннадій Москаль, де триває розгляд позовної заяви Жванії до Пукшина про спростування заяв останнього щодо причетності депутата до отруєння Ющенка.

Водночас захисник Пукшина нагадав, коли згідно з Кримінальним кодексом наступає кримінальна відповідальність за розголошення даних досудового слідства.

Наступне засідання суду відбудеться в Печерському райсуді Києва 19 березня.

Нагадаємо, у липні минулого року Ігор Пукшин заявив, що Давид Жванія причетний до отруєння Віктора Ющенка і тому уникає свідчень у Генпрокуратурі у цій справі. Пукшин стверджував, що уникнути "правосуддя" Жванії допомагає Юлія Тимошенко.

Читайте також:

У справі отруєння Ющенка допитують відомих футболістів

Ющенка могли отруїти на іншій вечері

В організмі Ющенка залишилося лише 5% діоксину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: