Жванія закликав Тимошенко звільнитися, а НУ-НС - об’єднатися навколо Яценюка

Нардеп переконаний, що єдиний шлях для Тимошенко - опозиція, а його парламентській фракції необхідне об'єднання.

Депутат Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Давид Жванія вважає, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повинна піти у відставку.

Про це він сказав увечері 14 лютого в ефірі TВі.

Жванія зазначив, що зараз і політики, і виборці очікують рішення Тимошенко про її подальші дії.

"Для неї природний й єдиний шлях - перехід в опозицію й відставка з поста прем'єра", - сказав депутат.

При цьому він нагадав, що опозиція також є складовою частиною політичної системи й може впливати на владу, критикуючи її й направляючи в потрібне русло.

Однак, вважає він, критика доцільна, коли новий президент і його команда розпочнуть виконання обов'язків, а не тоді, коли ще немає фактичних рішень і критикувати немає за що.

"Я вважаю, що політична боротьба повинна відбуватися не шляхом обзивання один одного, якихось епатажних дій, це повинен бути еволюційний шлях", - сказав представник НУ-НС.

Також Жванія висловив впевненість, що фракція НУ-НС повинна консолідуватися, щоб надалі створити єдину політичну силу.

"Зараз найголовніше завдання - консолідувати фракцію НУ-НС, оскільки за період виборчої кампанії вона розбалансувалася", - сказав він.

"У "Нашій Україні - Народній Самообороні" утворилися різні групи і групки, які повинні розуміти, що якщо вони не об'єднаються, то їх чекає не дуже райдужне майбутнє", - зазначив Жванія.

"Потрібно ухвалити принципове рішення, об'єднати зусилля всіх політгрупп, які перебувають на одному електоральному полі і створити єдину політичну силу", - заявив він.

За словами депутата, зараз цей процес викристалізовується.

Говорячи про можливий центр нової політичної сили, Жванія зазначив, що "у фракції було декілька кандидатів у президенти - і не один з них свого часу не був підтриманий НУ-НС".

"Сьогодні мова йде про те, що, виходячи з результатів виборів, потрібно підтримати того кандидата, який буде готовий працювати на консолідацію фракції", - вважає він.

"Арсеній Яценюк - найрезультативніший кандидат в президенти у фракції НУ-НС, який демонструє, що готовий до діалогу. Зараз він розглядається, як один із можливих центрів об'єднання", - заявив Жванія.

Читайте також:

"Народна самооборона" вирішить долю коаліції з Партією регіонів

НУ-НС радяться, з ким бути далі

Жванія: через своє отруєння Ющенко оголосить війну Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: