Жванія звинувачує Секретаріат

Депутат від НУ-НС Давид Жванія вважає, що за непідписанням деякими депутатами угоди з БЮТ стоїть Секретаріат президента і сам президент.

Депутат Верховної ради від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Давид Жванія звинувачує Секретаріат президента у впливі на депутатів від НУ-НС, які не підписали угоду про коаліцію з Блоком Юлії Тимошенко.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Дело".

Тимошенко Жванія
УНІАН
Давид Жванія упевнений, що створення коаліції НУ-НС та БЮТ є справою принципу
"Історія з непідписанням залишається на совісті Секретаріату президента", - сказав Жванія.

При цьому він зазначив, що президент Віктор Ющенко не може не бути в курсі того, що відбувається.

"Я думаю, що (глава Секретаріату Віктор) Балога не може вести власну лінію, і про ці його дії не може не знати президент", - вважає він.

При цьому Жванія зазначив, що у нього в політиці немає особистих симпатій або антипатій, а підписання коаліції з БЮТ він вважає для НУ-НС принциповим, оскільки з таким гаслом блок брав участь у парламентських виборах.

"І якщо ми не створюємо цю коаліцію - ми ошуканці, от моя логіка", - говорить він.

Тому, підкреслює Жванія, БЮТ і НУ-НС приречені вирішити всі розбіжності.

Як повідомляв iPlus, депутат Верховної ради від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Роман Зварич вважає, що не бажаючі ввійти в коаліцію НУ-НС і блоку Юлії Тимошенко члени цих фракцій мають відмовитися від депутатства.

Його колега по фракції Юрій Єхануров закликає депутатів від фракцій блоку Юлії Тимошенко й "Наша Україна - Народна Самооборона" доопрацювати коаліційну угоду, змінивши, а також викресливши деякі суперечливі пункти.

Лідер Європейської партії Микола Катеринчук уважає, що а разі зриву створення коаліції блоком Юлії Тимошенко й "Наша Україна - Народна Самооборона" винною в цьому буде партія "Народний Союз Наша Україна".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: