Жванію остаточно визнали громадянином України

Одразу кілька судів підтвердили, що при отриманні українського громадянства Давид Жванія не порушував законів.

Апеляційні суди Києва та Київської області повністю зняли з народного депутата Давида Жванії звинувачення щодо факту проживання на території України з 1991 року, незаконного отримання громадянства України та українського паспорта.

Про це заявив депутат від НУ-НС Геннадій Москаль, який представляв інтереси Жванії у суді.

За словами Москаля, днями Апеляційний суд Київської області виправдав колишнього голову Радянського райсуду Києва Вавринчука та закрив проти нього кримінальну справу, порушену Генпрокуратурою, і встановив, що Жванія проживав в Україні з 1991 року.

Також Апеляційний суд Києва своїм рішенням закрив кримінальну справу за відсутності складу злочину стосовно колишнього заступника начальника паспортно-міграційної роботи ГУМВС Києва Балаклицького, який надавав українське громадянство громадянину Жванії.

"Таким чином, звинувачення слідчої групи щодо незаконного отримання громадянства України, паспорта громадянина України та законності рішення Радянського райсуду Києва з даного питання повністю зняті з громадянина України Давида Жванії", - зазначив Москаль.

Нагадаємо, 2 червня Апеляційний суд Києва ухвалив рішення частково задовольнити скаргу заступника генпрокурора у справі про громадянство Жванії.

Зокрема, Апеляційний суд скасував рішення Радянського суду столиці про надання Жванії українського громадянства.

Втім, після цього рішення Апеляційного суду було оскаржено представниками політика.

Читайте також:

ГПУ свідомо "створила враження" причетності Жванії до отруєння Ющенка

Жванія викликає Ющенка в суд

Жванія довів, що він українець

Жванія: я не шизофреник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: