Зі Львова відкриваються авіарейси до Донецька і Москви

Польот до Донецька займатиме 1 год. 40 хв, і здійснюватиметься двічі на тиждень.

З 2 червня 2010 року буде відкрито нову авіалінію Львів-Донецьк, двічі на тиждень літаки "Боїнг-747" здійснюватимуть рейси між Львовом та Донецьком. Також планується відкрити рейс Львів-Москва.

Про це повідомив генеральний директор ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" Олександр Загрева.

Він відзначив, що перевезення буде здійснювати авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України". Час перебування у польоті до Донецька орієнтовно складатиме 1 год. 40 хв.

"Давно велися перемовини між Львівською та Донецькою обласними радами про необхідність такого рейсу з метою розширення співробітництва і зв’язку між нашими двома регіонами", - зазначив Загрева. Він також зауважив, що востаннє рейс сполученням Львів-Донецьк здійснювався більше десяти років тому.

Також гендиректор підприємства повідомив, що у червні планується відкриття рейсу Львів-Москва.

Він також відзначив збільшення пасажиропотоку, зазначивши, що щодня зі Львова здійснюється у середньому 20 авіарейсів. "Найбільше завантаження на країни Європи і місто Київ", - зазначив Загрева.

"Щодо авіасполучення з іншими українськими містами, які прийматимуть чемпіонат Євро-2012, то питання буде в подальшому обговорюватися з партнерами приймаючих міст", - сказав Загрева.

Нагадаємо, нещодавно три українські авіакомпанії – "Аеросвіт", "Дніпроавіа" і "Донбасаеро" подали в Антимонопольний комітет заявку на створення альянсу.

За підсумками 2009 року сумарна частка ринку трьох перевізників склала 48,5%. Якщо ж політика цих авіакомпаній буде повністю узгоджена, потужності об'єднані, загальний парк літаків перевищить 50 одиниць, а частка такого альянсу на ринку зросте.

Читайте також:

Українцям не дозволили польоти до Молдови

Три українські авіакомпанії об'єднуються в альянс

Трьом українським авіакомпаніям дозволили польоти до ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: