Зі скандалом і "охоронцями-студентами": Ілля Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зі скандалом і "охоронцями-студентами": Ілля Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук

УНІАН

Члени комісії проголосували одноголосно.

Скандальний депутат від Опозиційної платформи За життя Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління.

Про це повідомляє кореспондентка ТСН з місця події. Захист відбувався у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. Після захисту Кива встиг добряче поскандалити з журналістами, поряд його оточували невідомі люди в темному одязі, яких він назвав "студентами і аспірантами".

Нагадаємо, Кива захищав дисертацію на тему: "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)".

Люди в темному одязі, яких Кива у розмові з журналістами назвав "студентами і аспірантами", обмежували вхід для журналістів  і не підпускали їх до Киви. Як повідомляє кореспондентка ТСН, пускали спершу лише за акредитацією, а іншим журналістам відмовили, що викликало шквал обурення. Зрештою на захід допустили й інших журналістів, які прийшли без акредитації.

Наявність звання кандидата наук, серед іншого, дає доплати до зарплат на державних та педагогічних посадах.

ЗМІ оприлюднили невеликий уривок з захисту, у якому Кива обіцяє дати відповідь на запитання у наступній дисертації. Член комісії запитав нардепа, який зміст він вкладає у поняття демократичного євроінтегрованого державного управлінського апарату. На це Кива відповів:

"Дякую за запитання. Зрозумів його повністю і хочу сказати, що відповідь ми надамо у наступній нашій науковій роботі, яку будемо обов'язково запроваджувати".

"Зрозуміло. Задоволений", - сказав член комісії.

Наступна публікація