Зі скандалом і "охоронцями-студентами": Ілля Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук

Зі скандалом і "охоронцями-студентами": Ілля Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук

Фото: УНІАН

Члени комісії проголосували одноголосно.

Скандальний депутат від Опозиційної платформи За життя Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління.

Про це повідомляє кореспондентка ТСН з місця події. Захист відбувався у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. Після захисту Кива встиг добряче поскандалити з журналістами, поряд його оточували невідомі люди в темному одязі, яких він назвав "студентами і аспірантами".

Нагадаємо, Кива захищав дисертацію на тему: "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)".

Люди в темному одязі, яких Кива у розмові з журналістами назвав "студентами і аспірантами", обмежували вхід для журналістів  і не підпускали їх до Киви. Як повідомляє кореспондентка ТСН, пускали спершу лише за акредитацією, а іншим журналістам відмовили, що викликало шквал обурення. Зрештою на захід допустили й інших журналістів, які прийшли без акредитації.

Наявність звання кандидата наук, серед іншого, дає доплати до зарплат на державних та педагогічних посадах.

ЗМІ оприлюднили невеликий уривок з захисту, у якому Кива обіцяє дати відповідь на запитання у наступній дисертації. Член комісії запитав нардепа, який зміст він вкладає у поняття демократичного євроінтегрованого державного управлінського апарату. На це Кива відповів:

"Дякую за запитання. Зрозумів його повністю і хочу сказати, що відповідь ми надамо у наступній нашій науковій роботі, яку будемо обов'язково запроваджувати".

"Зрозуміло. Задоволений", - сказав член комісії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація