Зі снодійним і заспокійливим масажем: як українці зустрічають повернення "зимового" часу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цієї ночі стрілки годинників мають бути переведені назад.

О 4:00 ранку головний годинник країни переведуть на годину назад. Переведення стрілок відбудеться по всій країні, окрім анексованого Криму та деяких окупованих районів Донецької та Луганської областей, в яких примусово введений московський час, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Разом з Україною на зимовий час зараз переходять 70 країн світу. Суперечки, чи варто це робити, тривають роками. Ще влітку у Євросоюзі говорили про цілковите скасування переведення годинників, задумалися про це і в Україні. А поки урядовці приймають рішення, лікарі застерігають: зі зміною часу стреси неминучі.

ВідеоЛікарі застерігають про неминучість стресів під час переходу на зимовий час

Цієї ночі в Україну прийде зима - принаймні на годинниках. О четвертій ранку головний годинник країни переведуть на годину назад. Тож, вже від завтра спати будемо на годину довше. Разом з Україною на зимовий час зараз переходять 70 країн світу. 

Лікарі застерігають про неминучість стресів під час переходу на зимовий час

Що таке постійна зміна часу, добре знає ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров. П’ять годин назад або ж на шість уперед для нього – справа звична. Та навіть попри досвід, уникнути стресу для організму неможливо. "Треба взяти пів таблетки снодійного – в все рівно силоміць лягти спати десь у проміжок між 20:00 і 22:00, щоби прокинутися вранці. Так потрібно змушувати свій організм швидше адаптуватися, тому що природнім шляхом це займає тиждень, як мінімум", - каже Дмитро.

Тим, кому не спиться, Комаров радить фізичні навантаження. Активна робота – один з найкращих способів впасти ввечері у ліжко. У лікарів є свої поради для міцного сну: менше солодкого, жирного, алкоголю та кави, натомість більше овочів, фруктів, вітамінів В та С, а ще – релаксаційні процедури. "Курс масажу пройти заспокійливого, раніше були ці хвойні ванни, тобто ці водні процедури, які ідуть на розслаблення", - пояснює імунолог.

Думки ж українців про переведення стрілок різняться, та до зимового часу готуються усі. Хтось споживає ехінацею ранком, хтось почав робити зарядку. Що буде далі – поки невідомо. В Україні, як і в Європі, досі вирішують, за яким часом жити у 2019 році. У Євросоюзі вже наступного року від переведення часу можуть відмовитися 28 країн. Україна також може долучиться до "годинникової" євроінтеграції.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції