Зі списків українських виборців видалять 126 тисяч двійників

Відомості про імена, дати і місця народження тисяч громадян були повністю ідентичні, але відрізнялися адресами.

Центральна виборча комісія доручила органам ведення Держреєстру виборців знищити зайві записи про 126 тисяч осіб у зв’язку із виявленням випадків кратного включення даних про громадян до держреєстру.

Заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна повідомила, що загалом під час здіснення первинного уточнення даних Держреєстру органами ведення було виявлено майже 155,5 тисяч випадків кратного включення до реєстру даних про громадян.

За її словами, це означає, що відомості про імена, дати і місця народження окремих громадян були повністю ідентичні, але відрізнялися вони адресами. У зв’язку з цим органи ведення Держреєстру перевірили місце фактичного проживання таких осіб, і на основі даних Міністерства внутрішніх справ залишили записи з тими адресами, за якими громадяни зареєстровані.

Усенко-Чорна також запевнила, що робота з перевірки інших записів, щодо яких є підозра, що вони стосуються однієї і тієї ж особи, продовжуватиметься. За її словами, перевірка проводитиметься із залученням органів внутрішніх справ та юстиції.

ЦВК доручила органам ведення Держреєстру після видалення зайвих записів повідомити до служби розпорядника Державного реєстру виборців.

Нагадаємо, для виправлення цих та інших помилок у ЦВК залишається трохи більше шести місяців – 17 січня 2010 року в Україні повинні відбутися президентські вибори.

Читайте також:

Вибори у 2010 році обійдуться бюджету у 2,5 мільярди

Голова ЦВК: переобирати Ющенка повинні 17 січня

У списках українських виборців виявили 600 тисяч "двійників"

ЦВК обіцяє ящик шампанського тому, хто назве дату інавгурації президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: