Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зі стрічкою та короваєм. Чиновники урочисто відкрили автобусні зупинки та сміттєві контейнери

Автобус до села розбитою дорогою їздить раз на місяць.

У селі Пільна Вовчанського району Харківщини керівники району урочисто повідкривали автобусні зупинки та сміттєві контейнери.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Хліб-сіль, перерізання стрічки та сумні школярі в зелених хустинках. У селі Пільна районна влада урочисто відкрила автобусні зупинки та майданчики для збору відходів. А потім - іще й на сайті райадміністрації відзвітувала про це облаштування: "7 майданчиків для збирання твердих побутових відходів, встановлення 3 зупинок для очікування пасажирського транспорту та ремонт і дизайнерське оформлення 2 зупинок".

Їдемо перевіряти, що ж це за зупинки та смітники, які відкривають особисто голови райради та райадміністрації. А надто що розбиту дорогу до зупинок чиновники вирішили не фотографувати.

Зупинки та контейнери для сміття - це проект-переможець обласного конкурсу, розповідає Пільнянська сільська голова Ольга Комих.

А от урочиста церемонія відкриття бюджетам не вартувала ні копійки.

"За свої власні кошти, я звикла до такого. Коравай - 95 гривень, рушник я не знаю, 50 десь", - каже Ольга Комих.

Запрошує на екскурсію. Показує, чим пишається. Показує одну із семи точок збору сміття. У селі сподіваються на ньому заробляти – здаватимуть на переробку.

село Пільна Вовчанського району_2
Вавчанська райдержадміністрація
село Пільна Вовчанського району_1
Вавчанська райдержадміністрація

Зупинку громадського транспорту сільська голова сама фарбувала. Каже, обурена реакцією соцмереж:

"Усім людям, які усе це припіднесли, я б хотіла сказати, приїжджайте до нас, в очі мені, моїм людям скажіть, чого такий резонанс пішов, що вам тут не подобається".

Проект-переможець має назву "Автобуса чекаю – селом любуюсь і від радощів співаю!". Щоправда, як з'ясувалось, автобус тут бачать раз на місяць. Його викликають, коли людям треба поїхати до райцентру. Але все одно чиновникам із району тут радіють. Кажуть, так є хоч якась надія відремонтувати дорогу до села.

Першовідкривач зупинок - голова Вовчанської райдержадміністрації – у відпустці. Телефоном розповідає, приїжджав дивитись, як у школі змінили вікна та котел. А решта відкриттів – за компанію.

Ну, а в Пільній уже запрошують усіх у гості. На відкриття чергового проекту-переможця обласного конкурсу. Наприкінці жовтня тут запустять вуличне освітлення.

Павло Посохов

ВідеоНа Харківщині керівники району урочисто відкрили автобусні зупинки та сміттєві контейнери

Свято для села чи піар для районних чиновників? У селі Пільна, що у Вовчанському районі на Харківщині керівники району урочисто понавідкривали автобусні зупинки та сміттєві контейнери. І навіть відзвітували про це на офіційному сайті. 

На Харківщині керівники району урочисто відкрили автобусні зупинки та сміттєві контейнери

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції