Зі світлом в Україні склалася надкритична ситуація – заступник міністра енергетики

В уряді розробляють графіки "віялових" відключень для населення.

Відмикання світла в Україні триватиме й надалі. Але заступник міністра енергетики пообіцяв, що про це бодай попереджатимуть заздалегідь, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз по всій Україні розробляють графіки так званих "віялових" відімкнень світла. Електроенергію вимикатимуть погодинно, почергово в кожному районі.

У Міністерстві енергетики кажуть, такий план має трохи заспокоїти людей. Адже кожного дня в уряді отримують більше тисячі дзвінків невдоволених жителів.

У відомстві не приховують, що ситуація і справді критична. Нині дефіцит електроенергії по всій Україні складає 3 млн кіловат.

"Це надкритична ситуація, тобто ми вже йдемо десь за межею. Перше: ми людям маємо сказати, що світла не буде з 9 до 10. Нормально? Ви будете знати. Решту часу буде нормальне електропостачання", - пообіцяв заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік.

Як уже повідомлялося, світло в Україні можуть відключати аж до весни.

Відключення світла буде і далі, але про це вже попереджатимуть

Про це ТСН сьогодні повідомив заступник міністра енергетики. Зараз  по всій Україні   розробляють графіки так званих "віяльних" відімкнень світла.  Електроенергію будуть відключати погодинно, по черзі  у кожному районі. Про графік  відключення будуть заздалегідь попереджати.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: