Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зима у спідниці: українкам дали поради, як зберегти чарівну жіночність і не замерзнути

У день спідниці фахівці та просто жінки з досвідом дали цікаві поради для молоді.

В останній день осені світ відзначив "день спідниці". В Україні такий одяг нині вважається не надто підхожим для зими, однак навіть у міцний мороз на вулицях можна зустріти дівчат у прозорих колготах та коротких спідничках, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я вважаю, що дівчина елегантніше і чуттєвіше виглядає в спідниці. Мені не холодно, ноги звикають, і взимку я ношу колготки трошки тепліші", - пояснює киянка Олена Самоварова. На її думку, ситуація, коли в натовпі за одягом навіть важко відрізнити, чоловік іде чи жінка, не є нормальною – жінка має вирізнятися з натовпу. Що можна бути і в теплі, і в спідниці – переконані й стилісти. Дослідники моди нагадують, що є перевірені ще бабусями методи – запаски. Оксамитові та вовняні, вони можуть носитися поверх джинсів, і так зустрінуться в одязі традиції та сучасність. "Будете здоровішою, вбережете жіноче здоров’я, і будете себе енергетично інакше почувати, більш жіночною", - пояснюють фахівці.

ВідеоДизайнери розповіли про спідниці, що будуть актуальні цієї холодної зими

Аби візуально витягнути силует, замість запасок пропонують плахти на сукню, а її – на штани. Це все має спрацювати, як термос. "Плахта підкреслює талію, красиву лінію стегна. Тканину можна тугіше затягнути – і буде ілюзорна річ, котра зробить вас на два-три розміри меншою. А от тонкі тканини чи светри навпаки збільшують ваші об’єми", - пояснює президент конфедерації дизайнерів та стилістів України Оксана Фурса. "Спідниця додає жіночих енергій, і хочеться вирівняти плечі, розумієш, що якщо спідниця дійсно красива, ефектна, за тобою оглядаються, тому це повністю змінює твій стан внутрішній, твій настрій", - твердить дизайнер Христина Патик.

Киянка Тетяна Конфедератенко переконана, що розуміння того, як краса може бути зручною і функціональною водночас, приходить із віком. У свої понад 60 років вона дівчат, які ходять у прозорих колготах та коротких спідничках, застерігає, але не засуджує. "Чому в мене ноги зараз не завжди бігають? Тому що з молодості я їх застудила! З хлопцями ходила по морозу, льодом бралися ноги, льодом до чобіт у цих колготочках-капрончиках, батьки віддирали, виривали ці чоботи з ніг. Це була така данина моді. Це тільки молодь на таке здатна", - каже вона. Тож за великої кількості альтернатив тканинам та фасонам, головним критерієм під час вибору гардеробу залишається вік, а також специфіка роботи. Яскраві ж акценти можна робити, навіть одягнувши десяток теплих речей одразу.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Вибір редакції