Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зими вже не буде. Троє львівських бабаків підтвердили теплий прогноз своїх "колег"

Тварини мали б вилізти о середині лютого, але не доспали навіть кінця січня.

Зима закінчилась – так навіщували львівські бабаки Мишко і дві Марусі. Уперше за 12 років вони прокинулися майже на місяць раніше, йдеться у ТСН.16:45.

Зазвичай віщувати бабаки вилазять у середині лютого, нині ж їх спіткало безсоння. Цієї зими віщуни спали не в приміщенні, а просто неба в літньому вольєрі, утепленому соломою. А все через аномальну теплу зиму.

Уже більше тижня Мишко й Марусі щодня вилазять із хатинки, лише сьогодні, кажуть екологи, не захотіли покинути теплого кубельця. Раннє прокидання бабаків у натуралістичному центрі розцінюють як знак ранньої весни. Харківський колега Мишка та Марусь Тимко ІІІ цього року теж недоспав місяць. А коли виліз, не побачив своєї тіні - це означає, що весна не забариться.

"Прокинулися вони фактично днів 10 тому, активні, кожен день ми їх бачимо, вони виходять на зовні і це власне не типова ситуація, оскільки однозначно вони зрозуміли, що зими вже не буде", - каже керівник дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Відео Весна близько: львівські бабаки прокинулись на місяць раніше, ніж зазвичай

Зимі кінець - принаймні саме це навіщували львівські бабаки Мишко і дві Марусі. Уперше за 12 років вони прокинулися майже на місяць раніше. Зазвичай віщувати бабаки вилазять у середині лютого, нині ж їх спіткало безсоння.  

Весна близько: львівські бабаки прокинулись на місяць раніше, ніж зазвичай

Торік львівська Маруся напрогнозувала ранню весну і її прогноз був точним. А цього року тепло вже напрочили американський бабак Філ і харківський Тимко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції