Зіпсовані креветки, отруйна пахлава та небезпечні атракціони. Чого остерігатися українцям на відомих курортах

На курортах відпочивальників можуть спіткати кілька серйозних небезпек.

Щороку тисячі українців під час пляжного сезону їздять на відпочинок до моря. Проте унаслідок перебування на затишному пляжі можна не лише добряче відпочити, а й отримати серйозні проблеми зі здоров'ям

До півсотні відпочивальників щодня потрапляють до інфекційних відділень Одеси з харчовими отруєннями. Щоби прийняти всіх потерпілих, під час сезону під інфекційні перепрофільовують кілька додаткових відділень. 

ТСН побувала на одному з найпопулярніших курортів в Україні – "Залізному порту" – біля Одеси та з'ясувала, які небезпеки приховують у собі пляжні наїдки, як вберегти себе від серйозного отруєння та чому не варто робити фотографії на пам'ять з екзотичними тваринами.

Небезпечні смаколики

"Пахлава, мідія, рапани", – ці заклики чув, мабуть, кожен відпочивальник. Та чи варто піддаватися спокусі та ласувати пляжними смаколиками?

Кореспонденти ТСН влаштувалися пляжними торговцями і побачили, те, що може надто зіпсувати апетит поціновувачам приморської їжі. 

Так, одне з приміщень, у якому виготовляють пляжну їжу – мініатюрна халупа, у якій одночасно мешкають восьмеро продавців. Умивальник у ньому лише один, а туалет – у тій самій будівлі, де варять кукурудзу. 

У липні кукурудза нового врожаю. Проте на початку сезону продають розморожені минулорічні качани. Схожа справа з креветками, у свіжості яких так полюбляють переконувати споживачів торговці – насправді вони невідомо коли виловлені. Завозять делікатес з Херсона в уже звареному та замороженому вигляді. 

Відео"Пахлава медова": як пляжні торговці дурять відпочивальників та у яких умовах готують свої смаколики

Кореспонденти ТСН влаштувалися пляжними торгівцями і побачили, те, що дуже зіпсує апетит поціновувачам приморських смаколиків. В яких умовах спритні бізнесмени готують пахлаву, креветки та кукурудзу і як дурять відпочивальників на кожній склянці креветок? Перед початком високого сезону ТСН починає масштабний лікнеп для відпочивальників.  

"Пахлава медова": як пляжні торговці дурять відпочивальників та у яких умовах готують свої смаколики

Креветки дуже швидко псуються на спеці. Проте продавці нерідко продають завідомо отруйну їжу – до цього торговців змушують власники. 

"Говорили, ти його вбив, ти його й продаєш", – розповів один із продавців пляжних смаколиків. 

Щоб з'ясувати, чи можна їсти хоч щось з того, що пропонують на пляжі, знімальна група ТСН взяла зразки найпопулярнішої пляжної їжі – креветок, бичків, кукурудзи, трубочок з кремом та пахлави – та віднесла їх на експертизу до лабораторії. 

Більшість виявилася непридатною для харчування. Бактерії кишкової палички виявили в усіх зразках, окрім риби та креветок, проте мікробів у рибі було у 500 разів більше за норму, тож креветки виявилися єдиними придатними для їжі. 

ВідеоТСН перевірила пляжні смаколики у лабораторіях – результати вражають

Кілька десятків відпочивальників щодня потрапляють в інфекційні відділення Одеси з харчовими отруєннями. Щоби прийняти всіх потерпілих, у сезон під інфекційні перепрофільовують кілька додаткових відділень. При цьому на пляжах і далі квітне несанкціонована торгівля. ТСН здала до лабораторії пляжні смаколики і жахнулася. Вірогідність отруїтися - 90%.    

ТСН перевірила пляжні смаколики у лабораторіях – результати вражають

"Вся продукція громадського харчування має зберігатися до 8-6 годин. Це максимум, бо після цього потрібно її або списувати, або викидати", – наголошує Лідія Крамарова, начальник лабораторії мікробіологічних випробувань. 

За її словами, навіть якщо людина просто торкнеться брудними руками продуктів мікроби ростуть у геометричній прогресії – якщо їх там було 100, то через годину-дві їх буде 100 тисяч.

Скаржитися на продавців марно. Держспоживслужба, яка має захищати споживачів, стихійну торгівлю не контролює і займається перевіркою тільки зареєстрованих об'єктів господарювання.  

Тож до свого раціону на морі слід ставитися обережно. Так, готові креветки варто ретельно оглядати перед споживанням – якщо у них є цілі вусики, це означає, що товар не заморожували. Тобто морепродукт – свіжий. Інша ознака – запах. Якщо креветка чи риба пахне чимось – це вже є ознакою того, що товар зіпсований. 

Залаштунки прибережних кафе 

Проте отруїтися можна не лише товаром, придбаним на пляжі, а й наїдками з прибережних кафе. З'ясувати, де варто, а де не варто їсти, не так просто, як здавалося б на перший погляд. 

Найпростіший спосіб перевірити якість їжі у прибережних кафе – подивитись їхній рейтинг у Інтернеті. Проте він не надто надійний – коментарі часто дуже суперечливі. Одні можуть бути дуже позитивними, інші ж – зрідка негативними. 

ВідеоПахлава медова: прибережні кафе вражають брудом, зіпсованими продуктами та хамством керівництва

Журналісти ТСН зазирнули за лаштунки прибережних кафе і навіть таємно попрацювали там - на кухні. Кадри у сюжеті надовго зіпсують апетит. Як повернути гроші за те, що не можна їсти - у сюжеті.  

Пахлава медова: прибережні кафе вражають брудом, зіпсованими продуктами та хамством керівництва

Щоб з'ясувати правду, журналісти ТСН під прикриттям влаштувалися працівниками низки приморських закладів. Перший має у Мережі рейтинг 4,2. Персонал у ньому без форми, проте на кухні – стерильна чистота. Останнє пов'язано з перевіркою санепідемстанції. До неї підготувалися – адже за законом санстанція має попереджати про свій візит. 

У закладах, де перевірки не передбачається, усе не так добре.Так, кафе із рейтингом 3,7 має демократичні ціни, – салат з морепродуктами коштує усього 60-70 грн – але серйозні проблеми з чистотою. 

Співробітників беруть на роботу без зайвих запитань та без медичної книжки. На сир сідають мухи, а майже усі морепродукти – зіпсовані. За документами це кафе – звичайний магазин і притягнути їх до серйозної відповідальності складно. 

Як же тоді вберегтися? Експерти зазначають, що якщо кожен споживач має право вимагати інформацію щодо походження продукту та умови його приготування. Якщо страва зіпсована, але не споживалася – за неї можна також і не платити. 

Небезпечні розваги 

Зашкодити людям можуть й інші розваги. До прикладу – знімання з екзотичними тваринами. У Залізному порту у цьому бізнесі задіяні з десяток мавпочок, верблюд, папуги та коні. Використовують для заробітку навіть червонокнижних орлів. За законом це заборонено, але задіяні у "тваринному" бізнесі цим не дуже переймаються.

Ті, хто використовує живий реквізит для заробітку, також зрідка дбають про здоров'я тварин та необхідні щеплення. Над деякими тваринами навіть серйозно знущаються - так, одному алігатору перетягнули щелепу скотчем.

ВідеоЯк утримують тварин, яких використовують для пляжних фотознімань

Папужка, мавпа і навіть крокодил - на фото з відпочинку. Екзотичні тварини, з якими Ви чи ваші діти обіймаються для знімку, можуть бути небезпечними. Ті, хто використовує живий реквізит для заробітку, рідко дбають про здоров'я тварин та необхідні щеплення, - ствреджують кореспонденти ТСН. Вони проінспектували узбережжя популярного курорту Залізний Порт.  

Як утримують тварин, яких використовують для пляжних фотознімань

До відповідальності власників ніхто притягнути не може. Представники Державної ветеринарної служби не мають права ні забрати тварину, ні затримати власника. Вони можуть лише зробити усну догану. 

Ще одна небезпечна розвага – атракціони. Найбільшою популярністю серед відпочивальників користується банан. І саме там заробляють травми близько половина курортників, які звертаються до місцевих медпунктів. 

Працівники атракціону зрідка переймаються питаннями безпеки. Американська інструкція застерігає: середня вага на одне місце не має перевищувати 77 кілограмів. Проте насправді можуть взяти людину і вагою 150 кілограмів.

Трос, яким банан тягнуть у море, має бути завдовжки щонайменше 15 метрів - на ділі буває менше. Проблеми є й із перевищенням швидкості. Якщо на банані діти, максимальна швидкість має становити 25 кілометрів на годину, однак вона нерідко є 30-35. 

ВідеоПахлава медова: ТСН проінспектувала водні атракціони на рівень безпеки

Популярний водний атракціон "банан" може бути шкідливим для вашого здоров'я. Інспекція ТСН показала: ті, хто катають відпочивальників із вітерцем, не інструктують їх, а самі не знають правил безпеки. Утім, наші журналісти все ж знайшли інструкцію. Це лікнеп для пляжників "Пахлава медова" - останній сюжет циклу.  

Пахлава медова: ТСН проінспектувала водні атракціони на рівень безпеки

Кореспонденти ТСН Марія Шевченко та Мирослав Ганущак

Залиште свій коментар