Зіпсований відпочинок

В аеропорту "Бориспіль" майже 150 людей чекає на обіцяний їм виліт до Домініканської республіки.

Як не стати жертвами туристичного бізнесу? 

Бориспіль
УНІАН
Аеропорт "Бориспіль", в якому півтори сотні українців чекають на свій виліт на відпочинок.
Цим можуть поділитися досвідом півтори сотні українців, що вже добу сидять у аеропорту "Бориспіль", чекаючи на виліт до Домініканської республіки. За тури, до речі заплатили чималі гроші. 

Прибувши ще в понеділок зранку до аеропорту, люди з’ясували, що літака, який мав би їх доправити на відпочинок, немає. 12 годин очікування замість того, щоб полетіти на відпочинок до Домініканської республіки. За який, до речі, заплатили понад 2,5 тисяч доларів кожен.

Дехто вже зовсім як вдома – переодягли капці, нарізали бутерброди. Більшість пасажирів – з інших регіонів. Їхати немає куди. У аеропорту їх ніхто не напуває і не годує. 

Десь вже пообіді терпець пасажирів урвався. Вони викликали міліцію і оточили директора фірми, яка продавала їм путівки. Власник “Євро-туру” пояснює, що його компанія відповідає лише за прийом туристів в Домініканській республіці.

Авіаперевізник теж наче ні до чого. Каже, що літак замовили у авіакомпанії, яка в останній момент з дуже поважних причин, які нам розкрити не захотів, відмовила у послугах. І перевізник “Євролайн” знайшов заміну, але літак не української компанії. Людям лише після нашого приїзду пообіцяли сім кімнат в готелі. І, можливо, виліт.

Як вдалося з’ясувати кореспондентам ТСН, людям, що цілий день провели в аеропорту, пообіцяли рейс сьогодні, 30 жовтня, опівдні.

ВідеоЗірваний відпочинок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: