Зірка Playboy допомагає Лаврі шукати спонсорів на громадських засадах

Дата публікації
Перегляди
4204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірка Playboy допомагає Лаврі шукати спонсорів на громадських засадах

Прокаєва допомагає Лаврі знаходити меценатів і спонсорів / Фото: ТаблоID

Прокаєва працює радником директора історичного заповідника з фінансових питань.

Зірка чоловічих журналів і колишня власниця агентства моделей Влада Прокаєва повернулася в Києво-Печерську лавру. Щоправда, тепер вона не в штаті цього закладу. Тепер вона позаштатна радниця нинішнього директора історичного заповідника Любомира Михайлини з фінансових питань.

В ексклюзивному інтерв'ю "ТСН-Особливе" Любомир Павлович запевнив кореспондентів, що скандальна брюнетка допомагає Лаврі знаходити меценатів і спонсорів для втілення мистецьких проектів.

"В штаті такої особи у нас нема. Інша справа, що вона радник на громадських засадах. Влада Володимирівна вела якісь проекти, зараз вони дають певні результати. Ми стараємось найти шляхи залучення цих коштів. Практично завершено переговори по запровадженню безкоштовного wi-fi на території заповідника. Це вимога європейського сертифікату музеїв" - заявив Михайлина.

Як відомо, влітку в Лаврі спалахнув скандал. Спочатку співробітники заповідника обурювалися призначенням на посаду гендиректора Вікторії Лісничої, а на посаду заступника директора - Влади Прокаєвої.

У результаті конфлікту керівництва заповідника і колективу, екс-гендиректор Вікторія Ліснича підписала накази про звільнення 4 своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника. Серед них була і Прокаєва.

Після звільнення Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тисяч доларів міністру культури Михайлу Кулиняку.

Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника Вікторію Лісничу, а Прокаєва була відновлена на посаді.

Згодом на посаду гендиректора був призначений Любомир Михайлина, а посаду заступника гендиректора Києво-Печерського історико-культурного заповідника з міжнародного співробітництва, яку займала Прокаєва, скоротили.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація