Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки українського шоу-бізнесу закликають не мовчати про свої ідеї

Відомі артисти, виконавці та популярні ведучі приєднались до соціального флешмобу #янемовчупросвоїідеї, який відбувається у рамках проекту "1+1 медіа" − пітчингу The Next Big Thing. Generation.

Його мета − надихнути українців розповідати про власні ідеї і докладати максимум зусиль для їх реалізації.

Участь у флешмобі взяли Женя Галич і Дмитро Каднай, лідери гуртів O.Torvald та Kadnay, співачки Tarabarova і Michelle Andrade, співак Oleynik, акторка серіалу "Школа" Ліза Василенко, ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв, ведуча "Сніданок. Вихідний" Валентина Хамайко, ведуча "Профутболу" Олександра Лобода та актор Гарік Бірча.

У своїх відеозверненнях до українців відомі зірки доводять, що про ідеї потрібно говорити, адже їх має побачити світ. Зокрема, Валентина Хамайко, ведуча "Сніданок. Вихідний", не мовчала про свої ідеї, і саме через це "народилась" її перша книжка. Ліза Василенко, зірка серіалу "Школа", натякає, що, можливо, саме вона зніметься у серіалі переможця. Актор Гарік Бірча розповів, якби він мовчав про свої ідеї, то мільйони українців не дізналися про серіал "Віталька".

Відео про те, як українські селебрітіс надихають українців, сьогодні було презентовано в ефірі "Сніданку з 1+1". Ролик можна проглянути на YouTube-каналі програми та в акаунтах зірок у соцмережах або ж безпосередньо на сайті ТСН:

ВідеоНе мовчіть про свої ідеї - беріть участь у конкурсі The Next Big Thing

Маєте цікаві ідеї – не мовчіть! 1+1 медіа оголосила конкурс The Next Big Thing разом із відомими українцями. Якщо у вас є ідея телевізійного серіалу, ютуб-каналу чи серіалу для інстаграм – говоріть про неї і подавайте заявки! Учасником може стати кожний з вас. До конкурсу долучились ведучі 1+1 Валентина Хамайко та Єгор Гордєєв, співачки Мішель Андраде і Світлана Тарабарова, гурти "Оторвальд" та "Каднай", співак Олейник, актори Гарік БІрча та Ліза Василенко, а також ведуча Олександра Лобода.

Не мовчіть про свої ідеї - беріть участь у конкурсі The Next Big Thing

Приєднатися до відомих українців і взяти участь у флешмобі може кожен охочий. Щоб підтримати соціальну ініціативу та надихнути знайомих не мовчати про ідеї, потрібно розповісти власну історію у соцмережах з хештегом #янемовчупросвоїідеї або додавши спеціальну рамку до фото профілю у фейсбуці.

Нагадаємо, що заявки на пітчинг The Next Big Thing. Generation подаються у двох номінаціях: X-серіали та Z-веб-формати, до останньої приймаються ідеї YouTube-каналів та серіалів для Instagram, тривалістю рівно одна хвилина. Приймання триватиме до 23 липня включно. Брати участь у пітчингу можуть усі охочі, яким вже виповнилося 18 років. Подати роботу можна через спеціальну форму на сайті проекту media.1plus1.ua/pitching. Ідеї у кожній із номінацій не мають жодних жанрових обмежень.

Вибір редакції