Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірвані дахи і повалені дерева: Рівненщиною пронісся потужний буревій

Найбільше від негоди постраждав інтернат для інвалідів.

Райцентром Здолбунів на Рівненщині пронісся потужний буревій. Вітер повалив дерева і позривав шифер. Найбільшої шкоди завдав інтернату для літніх людей, де знесло дахи у всіх корпусах. У будівлі місцевого відділку поліції пошкодило покрівлю, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Найбільше від негоди постраждав інтернат для інвалідів та людей похилого віку: над десятком приміщень знесло шифер. Від вітру постраждали підсобні і житлові корпуси. Негода сталася пізно ввечері, коли всі були у своїх кімнатах. Саме тому обійшлося без жертв. Люди розповідають, що за хвилин десять негода понищила все.

Третій корпус майже повністю лишився покрівлі. На вулиці підопічні інтернату допомагають збирати потрощений шифер. Майстри невдовзі візьмуться перекривати дах.

Збитків в інтернаті, за попередніми підрахунками, на півмільйона гривень. Допомогу проситимуть в області, а поки беруть матеріали в борг. "Ми під чесне слово просимо. Нам шифер надали і гідроізоляцію", - каже заступник директора Здолбунівського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів Андрій Спірідонов.

Відео На Рівненщині буревій зі зливою завдав сильної шкоди інтернату та відділку поліції

Дерева викорчовувало з корінням, а шифер із дахів літав, немов листя. Райцентром Здолбунів прогнався потужний буревій. Найбільшої шкоди завдав інтернату для літніх людей. Там знесло дахи у всіх корпусах. Пошкоджена покрівля і в поліції.  

На Рівненщині буревій зі зливою завдав сильної шкоди інтернату та відділку поліції

У Здолбунівському відділі поліції негода знесла дах. Кажуть, мусили рятувати важливі архіви, щоб не знищило водою.  У районній адміністрації чекають повідомлень про збитки і від приватних господарств. Наразі ще ніхто не звертався.

"Ми будемо розглядати це питання індивідуально по кожній ситуації", - пояснив в.о. голови Здолбунівської райадміністрації Леонід Власюк. Саме тоді й рахуватимуть, скільки необхідно виділяти грошей.

Кореспондент ТСН Анна Махно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції