Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Зламались двері". У соцмережах знову скаржаться на "Бориспільський експрес"

Проблеми з дверима виявили одразу в двох поїздах.

У Києві вкотре зламався експрес, який сполучає Центральний залізничний вокзал у Києві з Міжнародним аеропортом "Бориспіль".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook активіст "Автомайдану", адвокат Роман Маселко.

"От чесно, не хотів нічого поганого писати про Бориспільський експрес, але... він знову зламався. Коли думали, як дістатися до "Борисполя", вирішили-таки експресом. Ну не зима ж. Та й часу для усунення усіх проблем достатньо минуло. Але цей поїзд таки не поїхав - зламались двері. Приїхав наступний. Людей вже зібралось достатньо. І у цього теж одні двері не відкрились. Поки перейшли на інші, усі місця зайняті. Тому їдемо стоячи", - розповів він.

За словами активіста, ще однією несподіванкою стало те, що придбати квитки через інтернет неможливо.

"Розкладу теж немає. Ледь знайшли. Вирішили їхати із запасом поїздом о 8:00. Піднімаючись на платформу о 7:50, почули, що поїзд рушає, і побачили, як він від’їжджає. Виявилось, від 31.03 діє новий графік. Якого ніде немає", - додав він.

Окрім цього Маселко поскаржився, що в експресі дуже вузькі проходи і мало місця для дитини і візочка.

От чесно не хотів нічого поганого писати про Бориспільський експрес, але ... він знову зламався. Коли думали як...

Опубликовано Roman Maselko Четверг, 4 апреля 2019 г.

Нагадаємо, сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом "Бориспіль" Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 року. Експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці. Відзначимо, що у роботі швидкісного експресу неодноразово були збої. 1 грудня, наступного дня після запуску, експрес "Київ-Бориспіль" зламався дорогою до аеропорту. Потяг застряг за 5 кілометрів від станції призначення. Згодом "Укрзалізниця" компенсувала $ 550 пасажиру, який запізнився на літак через аварію. Вдруге експрес зламався вже за кілька днів, а саме 4 грудня. Пасажири також запізнювались на літак. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції