Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зламати расові бар’єри: як прихильник Black Lives Matter врятував білого учасника протестів у Лондоні

Зламати расові бар’єри: як прихильник Black Lives Matter врятував білого учасника протестів у Лондоні

Інтернет сколихнуло фото Гатчінсона, зроблене під час демонстрацій у Лондоні.

Інтернет сколихнуло фото, на якому темношкірий виносить із натовпу пораненого білого чоловіка під час масових протестів у Лондоні. 

Як учасник руху Black Lives Matter врятував білого та похитнув упередження багатьох – у сюжеті Сніданку з 1+1.

На фото темношкірий протестувальник і учасник руху Black Lives Matter виносить на плечі із розлюченої юрби пораненого білого чоловіка під час протестів у Лондоні. 

"Я намагався уникнути катастрофи", - так свій вчинок пояснив Патрік Гатчінсон. Він не хотів, щоб основна причина протестів, а це боротьба проти расизму,  була нівельована насиллям.

У той момент Патрік навіть не думав, що жертва може бути противником або мати упередження щодо темношкірих. Все, чого він прагнув – це віднести його в безпечне місце. Заради рівності для всіх і кращого світу для своїх дітей.

Відео Зламати расові бар’єри: темношкірий протестувальник врятував білого під час протестів у Лондоні

 Інтернет сколихнуло фото, на якому темношкірий виносить із натовпу пораненого білого під час масових протестів у Лондоні. Дивіться, як учасник руху "Black Lives Matter" врятував білого та похитнув упередження багатьох.  

Зламати расові бар’єри: темношкірий протестувальник врятував білого під час протестів у Лондоні

Нагадаємо, на протести проти расизму в Лондоні люди вийшли на згадку про загиблих внаслідок насильницьких дій поліції у США. На вихідних протестувальники у британській столиці були атаковані радикалами, які зібралися, за їхніми словами, аби захистити пам'ятники історичних діячів від наруги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції