"Зламав ліжко об мою голову": колишня дружина футбольної зірки Алієва заявила про нове побиття

"Зламав ліжко об мою голову": колишня дружина футбольної зірки Алієва заявила про нове побиття

Дата публікації
Перегляди
7348
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Зламав ліжко об мою голову": колишня дружина футбольної зірки Алієва заявила про нове побиття

Жінка каже, що була змушена разом із дітьми тікати з квартири та жити в друзів.

Екс-дружина футболіста Олександра Алієва через суд хоче заборонити чоловіку підходити до неї та дітей. Тетяна Алієва заявила, що чоловік б’є її вже вісім років, попри те, що пара розлучена, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Синець під оком, черепно-мозкова травма, струс мозку і заспокійливе жменями – Тетяна майже три тижні відходить від останньої зустрічі з колишнім чоловіком. Скільки було від нього побоїв, жінка вже давно не рахує, але цього разу він бив на очах дітей. "Якщо я зникну – це буде його рук. Мені погрожує постійно. Він мене вигнав із квартири, в чому я була. Просто взяв мене головою – і зламав ліжко об мою голову", - стверджує жінка.

Екс-дружина футболіста Олександра Алієва звинувачує його в домашньому насильстві

Екс-дружина футболіста Олександра Алієва звинувачує його в домашньому насильстві

Вісім років шлюбу, донька і син – пара здавалася взірцевою, але у 2016-му дружина звинуватила Алієва у побитті, після чого подружжя гучно розлучилося. Жінка переконує, що з дітьми поневірялась по орендованих  квартирах, у друзів жила понад два роки. Нещодавно мати з дітьми повернулися в дім Алієва. Жінка каже, що він начебто обіцяв мирову: за дозвіл жити у його квартирі Тетяна мала відмовитись від аліментів – борг тата виріс до 200 тисяч гривень. "Він сказав, що квартиру переписує на дітей. На що я сказала: все, не хочу ні судів, нічого. Для мене важливо тільки, щоби мої діти були в спокої. Людина брехала вчергове, а я вчергове, така дурепа, повірила", - втирає сльози Тетяна.

Які погрози їй шле екс-чоловік, вона дає послухати директору центру соцслужб, куди тепер ходить з дітьми до психолога. Каже, Алієв востаннє вдарив ще й 7-ічного сина, а при 10-річній доньці записував аудіо-повідомлення: "Запам’ятай, Аліна, мами більше немає", - серед іншого сказав екс-футболіст, а нині тренер. Два роки тому він зоп’яну зізнався, що бив дружину, але зараз Олександр переконує, що жінка все вигадує: "У моїй квартирі ніхто нікого не бив. Те, що я її вигнав силою – так, я її вигнав. Те, що я маю житло – це майно дітей. Мама нехай живе на звалищі, а діти – у своїй заслуженій квартирі. Дітей я забезпечую. Їй я копійки в руки не дам ніколи в житті. Буде рішення суду – хай діти бачать маму по суботах і неділях".

Психологи кажуть, що примирення у таких стосунках – уже неможливе. А розривати з насильником треба було одразу: "Це хворі стосунки, вони прив’язані один до одного цією агресією – хтось б’є, хтось страждає. Мазохізм – це отримання задоволення від болю". Із дітьми Тетяна нині знову живе у друзів, а всі їхні речі залишилися у квартирі Олександра. Тепер вона переконує, що лише через суд туди повернеться і вимагатиме разом із юристами застосувати до екс-чоловіка зовсім новий закон: "Обмежувальний припис. Ми вимагатимемо саме на місяць попередньо, щоб екс-футболіст не наближався до своєї дружини і спільних дітей і не відвідував житло їхнього спільного проживання". За фактом насильства і побиття Алієвим своєї колишньої дружини нині порушено п’ять кримінальних проваджень. Слідство триває, жодна справа до суду ще не дійшла.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7348
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація