Злиття даних українців в телеграмі: в уряді стали на захист "Дії", яку винуватять у витоку інформації

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Злиття даних українців в телеграмі: в уряді стали на захист "Дії", яку винуватять у витоку інформації

СБУ взялась розслідувати, як великі обсяги особистих даних українців опинились у Мережі.

Застосунок "Дія" не має стосунку до витоку великих обсягів особистої інформації українців, яку можна безперешкодно отримати у телеграм-каналах.

Про це заявив Міністр цифрових трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у фейсбуці.

"Це неможливо навіть теоретично! По-перше і головне, "Дія" не має бази даних і не накопичує таку інформацію. По-друге, кількість інформації, яка доступна у зазначеному боті набагато, в десятки, а то й сотні разів, перебільшує ту, з якою працює "Дія". По-третє, попередній аналіз інформації боту свідчить про використання старих баз даних, які вже не один рік доступні в Даркнеті. Зокрема, мова йде про базу даних Приватбанку, а також інших приватних (не державних) баз даних. Наприклад, в боті доступні паролі від Вконтакте, Linkedin", - стверджує урядовець.

В телеграм запрацював бот, який використовую великі обсяги персональних даних. Одразу активно почали розповсюджуватися...

Опубліковано Mykhailo Fedorov Понеділок, 11 травня 2020 р.

Також Федоров повідомив, що Службою безпеки України розпочаті відповідні слідчі дії щодо роботи телеграм-боту та доступних в ньому персональних даних.

Нагадаємо, скандал з витоком персональних даних українців розгорівся кілька тижнів тому. Рекомендації, як вберегти свої персональні дані, читайте у матеріалі: Особисті дані українців злили у Мережу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація