Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Злив" у справах ДБР щодо Порошенка. Труба розповів про коло підозрюваних

Він спокійно ставиться до провадження ГПУ щодо причетності працівників ДБР до витоку інформації.

Очільник Держбюро розслідувань Роман Труба заявив, що слідчі ДБР не причетні до витоку інформації з відомства щодо розслідування справ, які стосуються Петра Порошенка.

Про це він сказав у інтерв’ю ТСН.ua.

За словами посадовця у відомстві провели перевірку. "Ми провели таку перевірку та провели психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфа кожного слідчого, який розслідує кримінальне провадження, де фігурантом є експрезидент Петро Порошенко. Я провів роботу з кожним слідчим, і чітко можу сказати: до витоку інформації слідчі ДБР не причетні", - заявив Труба.

"Поліграф не дав жодної похибки, не дав підстави засумніватися в слідчому", - наголосив він.

Водночас Труба зазначив, що коло підозрюваних у "зливі" залишається "надзвичайно великим".

Він пояснив, що досудове розслідування - це робота групи людей: слідчих та прокурорів, які мають однаковий з працівниками ДБР рівень інформації у кримінальному провадженні, а також працівників, які відправляють та передають певну інформацію, скеровані листи та документи.

"Тому сказати сьогодні, хто причетний до витоку, я не можу, оскільки відповісти за можливий витік в інших службах – це не зовсім моя компетенція", - зазначив Труба. 

Очільник ДБР каже, що спокійно ставиться до того, що саме Генпрокуратура відкрила провадження щодо причетності працівників ДБР до витоку інформації у справах стосовно Петра Порошенка.

"Є звернення, є викладені факти. Якщо є зареєстроване кримінальне провадження, необхідно провести перевірку і дати відповідь на ці запитання, які цікавлять журналістів і які цікавлять мене як керівника. Таку перевірку я робив своїми силами, з застосуванням поліграфу і за результатами дослідження я чітко знаю, що слідчі ДБР до витоку не причетні", - наголосив Труба.

Від зазначив, що з нетерпінням буде чекати на результати розслідування кримінального провадження, яке зареєстроване прокурорами, і якщо будуть виявлені такі факти, то відреагує на них в силах своїх повноважень.

В інтерв'ю ТСН.ua Труба також розповів про свою діяльність за майже два роки перебування на посаді, уточнив деталі щодо відкритих справ, в яких фігурує Петро Порошенко, та кого підозрює у прослуховуванні свого кабінету. Детальніше про це - за посиланням.

Відео Роман Труба показав, де саме була встановлена прослушка у приміщеннях ДБР

Директор ДБР Роман Труба показав, де саме в його кабінеті була встановлена прослушка та розповів деталі розслідування того, хто саме це міг вчинити.

Роман Труба показав, де саме була встановлена прослушка у приміщеннях ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції