Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злива в Чернігові загрожує місту затопленням нечистотами і перебоями з водою та світлом

Рятувальники і комунальний водоканал не приховують, що ситуація виглядає складною.

У Чернігові в результаті інтенсивних опадів були підтоплені приватні будинки, підвали багатоповерхівок та інші об’єкти. Серед таких територіальний центр соціального обслуговування та підприємства.

Рятувальники міста задіяні для ліквідації наслідків негоди, зокрема для відведення в безпечному напрямку води на  полігоні по знешкодженню твердих побутових відходів. Загалом працюють 7 одиниць техніки, 4 мотопомпи та 24 чоловік особового складу.

ВідеоКожна злива - як потоп. Які висновки зроблять чиновники і самі підтоплені із періоду літніх дощів

Кожен дощ як потоп. Чи не щодня ТСН розповідає, як українські міста після зливи перетворюються на аналог водоплавної Венеції, причому, найчастіше одні і ті самі. Як захистити себе від звичайної стихії на майбутнє і що кажуть відповідальні за те, щоб нам було "сухо і комфортно"? 

Кожна злива - як потоп. Які висновки зроблять чиновники і самі підтоплені із періоду літніх дощів

Дощ спричинив затоплення каналізаційної насосної станцію на перехресті Кільцевої вулиці та проспекту Миру. Як повідомили в міському водоканалі, на станції повністю затоплений машинний зал, люди звідти евакуйовані, на часі відключення електроенергії і каналізації з району обласної психоневрологічної лікарні, обласного протитуберкульозного диспансеру, заводу автозапчастин.

Водопостачання прилеглих районів частково обмежать, адже відводити каналізацію зараз нікуди і перші поверхи та приватні будинки можуть бути підтоплені нечистотами. Комунальники зізнаються, що на місці техніка водоканалу відкачує воду, проте з наявним обсягом води "поки неможливо впоратися".

Залиште свій коментар

Вибір редакції