Злива в Києві паралізувала рух на Броварському проспекті

У результаті повені утворився багатокілометровий затор на ділянці автотраси, починаючи від в'їзду до Києва з боку Броварів аж до мосту Метро.

У Києві на Броварському проспекті через затоплення внаслідок сильної зливи, яка пройшла 28 липня у другій половині дня, паралізовано рух автотранспорту.

Зокрема під мостом у районі станції київського метро "Чернігівська" затоплено ділянку Броварського проспекту, в результаті чого паралізовано рух автомобільного транспорту.

У результаті утворився багатокілометровий затор на ділянці автотраси, починаючи від в'їзду до Києва з боку Броварів аж до мосту Метро.

Автомобілі з великими труднощами і на незначній швидкості долають ділянку шосе, зокрема, під мостом у районі станції метро "Чернігівська". Деякі з авто підтоплені аж до лінії розташування двигуна, і не можуть самостійно продовжувати рух.

Нагадаємо, через сильні зливи, що пройшли на початку липня, в деяких районах Києва, опинилися затопленими десятки вулиць, підземні переходи, парки і зони стихійної торгівлі.

Читайте також:

У Києві через спеку пропадає електрика і зупиняється транспорт

Буревій у Києві позривав дахи і травмував сімох людей (відео)

Дощ затопив київську станцію метро "Позняки"

ВідеоЗлива в Києві паралізувала рух на Броварському проспекті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: